تفریحات مهیج آبی کیش

جاذبه‌های گردشگری و تفریحی جزیره کیش خیلی متنوع است؛ از بهترین آن‌ها می‌توان به تفریحات آبی کیش اشاره کنیم که هر ساله گردشگران زیادی برای استفاده از این تفریحات آبی بی‌نظیر به جزیره زیبای کیش سفر می‌کنند. همانطور که خرید بلیط هواپیما به مقصد مورد نظر و یا محل اقامت از جمله مسائل مهم هر سفر محسوب می‌شوند، انتخاب مهیج‌ترین جاذبه‌ها نیز یکی از دغدغه‌های مهم هر مسافری است.

در این مطلب ما قصد داریم به معرفی چند مورد از مهیج‌ترین تفریحات آبی جزیره کیش بپردازیم پس با ادامه مطلب با ما همراه باشید تا این جزیره فوق‌العاده زیبا را بیشتر بشناسید و برای سفر، این جزیره را در اولویت قرار دهید. در ضمن اگر تصمیم سفر به جزیره زیبای کیش را گرفته‌اید می‌توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد این جزیره و اطلاع از بروزترین لیست قیمت تورهای کیش اینجا کلیک کنید.

تفریحات آبی کیش، چتر پاراسل

یکی‌دیگر از بهترین و لذت بخش‌ترین تفریحات آبی کیش، استفاده از چتر پاراسل است؛ اگر شما عاشق بلندی هستید و می‌خواهید از ارتفاع بلند به همراه خانواده، جزیره زیبا کیش را مشاهده کنید، انتخاب چتر پاراسل عالی‌ترین انتخاب است.

شما به همراه خانواده یا دوستان خود سوار قایق می‌شوید و بعد از این که از ساحل فاصله گرفتید، لیدر شما را به چتر نجات پاراسل وصل می‌کند و با حرکت قایق شما، تا ارتفاع بین 150 تا 300 متر اوج می‌گیرید و از بلندی به همراه خانواده یا دوستان خود از شگفتی‌های جزیره کیش لذت می‌برید.


شاتل

یکی‌دیگر از مهیج‌ترین تفریحات آبی جزیره کیش برای عاشقان سرعت، استفاده از شاتل‌ها است.

شاتل همان تیوپ است که به وسیله بندهایی به قایق وصل شده و با حرکت قایق این تیوپ روی آب با سرعت بالا به مدت 20 دقیقه کشیده می‌شود؛ از این شاتل می‌توانید گروهی یا تکی استفاده کنید.

بنانا

بنانا از تفریحات آبی کیش به شمار می‌آید که شباهت خیلی زیادی به شاتل دارد شما انگار سوار یک شناور می‌شوید به طوری که شناور توسط بندهایی به یک قایق تندرو وصل شده است، و با حرکت قایق تندرو شما برروی بنانا روی آب کشیده می‌شوید و بالا و پایین می‌روید؛ تنها تفاوتی که بنانا با شاتل دارد این است که تیوپ بنانا شبیه موز است.

هزینه استفاده از تفریح بنانا نسبت به دیگر تفریحات جزیره کیش ارزان‌تر است؛ شما به ازای 10 الی 20 دقیقه استفاده از بنانا باید مبلغ 50000 تومان هزینه پرداخت کنید؛ این تفریح برای کسانی که قصد صرفه‌ جویی در هزینه‌های سفر خود دارند، بهترین گزینه است.
تفریح بنانا از هیجان خیلی کمتری برخوردار است به همین خاطر کودکان هم می‌توانند از این تفریح استفاده کنند و برای کسانی که مخالف هیجان خیلی زیاد هستند، استفاده از بنانا تفریح مناسبی برای آنان است.

قایق تندرو از بهترین و عالی‌ترین تفریحات آبی

قایق تندرو از بهترین و عالی‌ترین تفریحات آبی کیش به شمار می‌آید؛ شما با سوار شدن به این قایق می‌توانید چشم اندازهای این جزیره زیبا را تماشا کنید؛ با قرار گرفتن قایق روی موج دریا شما از هیجان خیلی بالایی برخوردار می‌شوید و این تفریح لحظات ماندگاری را برای شما رقم خواهد زد.

همچنین شما می‌توانید از قایق تندرو به صورت گروهی استفاده کنید؛ جالب است بدانید هزینه قایق تندرو نسبت به دیگر تفریحات آبی کیش، کمتر است و بهترین و مناسب‌ترین تفریح برای کسانی است که می‌خواهند در هزینه‌های سفر خود صرفه جویی کنند.

تفریحات آبی کیش، اسکوتر برقی

اگر شما دوست دارید، جزیره زیبا کیش را از دور مشاهده کنید و به دل دریا نروید می‌توانید از بین تفریحات آبی کیش، اسکوتر برقی را انتخاب کنید که بهترین گزینه برای شما است؛ اسکوتر برقی با باطری کار می‌کند و شباهت خیلی زیادی به دوچرخه دارد؛ شما می‌توانید از اسکوتر برقی در مکان‌هایی که ویژه دوچرخه سواری است در سواحل کیش استفاده کنید.
اگر این اسکوترهای برقی کامل شارژ شده باشند شما می‌توانید به مدت یک ساعت یا حتی بیشتر در سواحل کیش، موتور سواری کنید و جاذبه‌های زیبا این جزیره را مشاهده کنید و لذت ببرید.
اسکوتر برقی را می‌توانید از مراکز تفریحی جزیره کیش اجاره کنید و از آن استفاده کنید؛ استفاده از این موتور خطری ندارد ولی بهتر است با احتیاط و با سرعت کم بروید تا مشکل و خطری برای شما پیش نیاید.
شما نیز می‌توانید برای تهیه بلیط اسکوتر برقی علاوه بر مراکز تقریحی خود جزیره، از طریق آژانس های گردشگری که برای خرید بلیط هواپیما به آن‌ها مراجعه می‌کنید، اقدام نمایید.

بیگ بال

یکی از بهترین تفریحات آبی کیش، بیگ بال است که هیچ محدودیت سنی و همچنین هیچ خطری ندارد.
تفریح بیگ بال به این صورت است که شما وارد یک توپ بزرگ می‌شوید و به وسیله مسئول آن بخش به پهنای خلیج فارس هدایت می‌شوید؛ شما با حرکت کردن در داخل توپ، باعث می‌شوید توپ در پهنای خلیج فارس به جلو حرکت کند؛ این تفریح خیلی زیبا و جالب برای تمام سنین است؛ اگر دوست دارید این تفریح زیبا را در جزیره کیش تجربه کنید، باید به ساحل مرجان بروید و همه روزه صبح تا شب به غیر از ساعاتی که هوا گرم است، می‌توانید از این تفریح بی‌نظیر در این ساحل، استفاده کنید و لذت ببرید.

پلاژها از هیجان انگیزترین تفریحات مهیج آبی

یکی از هیجان انگیزترین تفریحات مهیج آبی کیش، شنا کردن در دریای نیلگون خلیج فارس است که می‌تواند تجربه خوبی را برای شما رقم بزند، به همین خاطر برای شنا نیاز به سواحل مناسب در جزیره کیش داریم؛ برای حفظ امنیت شما هنگام شنا باید مسئولان نجات در ساحل حضور داشته باشند تا هنگام به وجود آمدن مشکل، به کمک شما بیایند.
این پلاژها دارای امکاناتی همچون دوش آب و سالن‌های بدنسازی، به همراه مربی‌های ماهر نیز هستند.
دو نوع پلاژ داریم که یکی مخصوص بانوان و دیگری مخصوص آقایان است؛ پلاژ مخصوص بانوان در قسمت شمال جزیره و پلاژ آقایان در قسمت شمال شرقی جزیره قرار دارد.
در این مطلب ما سعی کردیم مهیج‌ترین تفریحات آبی جزیره زیبای کیش را به شما معرفی کنیم .
اگر قصد سفر به این جزیره زیبا را دارید جهت اطلاع از به روزترین لیست قیمت بلیط هواپیما به مقصد کیش اینجا کلیک کنید.