دستگاه شیرینگ یکی از ماشین‌آلات خط تولید و بسته‌بندی انواع مواد غذایی و شیمیایی است. استفاده از این دستگاه هیچ محدودیتی نداشته و در هر خط تولیدی هم مورداستفاده قرار می‌گیرد. با توجه به استانداردهای جدید سازمان بهداشت، تقریباً الزام وجود این دستگاه در تمام خطوط تولید احساس می‌شود.

 این دستگاه در انتهای خط تولید قرارگرفته و هر نوع بسته‌بندی را با سلفون شرینگ، پک خواهد کرد. نحوه کار این دستگاه به این شکل است که سلفون بر روی بسته‌های محصول (انواع بطری؛ کارتون...) قرارگرفته و از تونل حرارت دستگاه عبور می‌کند. حرارت حاصل، باعث منقبض شدن سلفون شده و درنهایت بسته‌بندی محصول ما را پک یا شرینگ می‌کند.

 شرینگ محصول علاوه بر رعایت استانداردهای بهداشتی و افزایش کیفیت بسته‌بندی، باعث کاهش آسیب‌دیدگی محصول و درنهایت افزایش سرعت بارگیری و حمل‌ونقل می‌شود. اما تفاوت ماشین‌آلات شیرینگ در چیست؟ کدام‌یک از این ماشین‌آلات مناسب کار شما است؟ در این مطلب انواع دستگاه شیرینگ مجموعه بهفر ماشین با آدرس سایت behfarmachine.com را با توضیحات کامل و قیمت خرید معرفی خواهیم کرد..

انواع دستگاه شیرینگ:

در بازار 4 نوع دستگاه شرینگ تولید می‌شود...

1-دستگاه شیرینگ پک دستی:

این دستگاه کوچک‌ترین، ساده‌ترین و ارزان‌ترین نمونه در میان تولیدات این مجموعه محسوب می‌شود. این دستگاه تنها مجهز به یک کوره گازی یا برقی و یک کانوایر (نوار نقاله فلزی) در امتداد کوره است. در این دستگاه محصول توسط اپراتور نایلون کشی شده و به داخل کوره حرارتی هدایت می‌شود. شیرینگ پک دستی مناسب مشاغل کوچک کارگاهی است.

2-دستگاه شیرینگ پک تونلی نیمه اتوماتیک:

این نمونه دستگاه شیرینگ پک مجهز به یک جک و گیوتین حرارتی بوده که فرایند دوخت سلفون به دور بسته‌بندی را به‌صورت اتوماتیک انجام می‌دهد. البته هدایت بسته‌بندی محصول به داخل کوره باید توسط اپراتور انجام شود.

 نمونه شیرینگ نیمه اتوماتیک قابل به‌کارگیری در کارگاه‌های کوچک و کارخانه‌های بزرگ است. البته انتخاب این دستگاه به میزان سرعت تولید هم بازمی‌گردد.

3-دستگاه شیرینگ اتوماتیک:

این نمونه دستگاه در فرایند شیرینگ نیازی به دخالت اپراتور ندارد. تنها کارتون یا بسته‌بندی موردنظر بر روی استند دستگاه قرار می‌گیرد. کلیه مراحل دوخت سلفون، سلفون کشی و هدایت محصول به داخل کوره را خود دستگاه و به‌صورت صد در صد خودکار انجام می‌دهد.

4-دستگاه شیرینگ تمام‌اتوماتیک:

این دستگاه تفاوتی با نمونه اتوماتیک ندارد. تنها تفاوت در استفاده از یک نوار نقاله یا کانوایر است که دستگاه شرینگ را به دستگاه بسته‌بندی در خطوط تولید متصل می‌کند. در این نمونه دستگاه قرار دادن دستی بسته‌بندی موردنظر حذف خواهد شد.

 در این مدل از دستگاه شیرینگ، فشار جابه‌جایی محصول از اپراتور کاسته می‌شود. این دستگاه مناسب بسته‌بندی محصولات وزن بالا (آجر، سرامیک، کاشی...) است. برای کسب اطلاعات بیشتر از  قیمت دستگاه شیرینگ تونلی می‌توانید با شماره‌های پشتیبانی و مشاوره رایگان ما در زیر همین مطلب تماس بگیرید.

026-34725221

09125883469

09360038633

 

ماشین‌آلات تولیدی بهفر ماشین البرز

در ادامه کلیه ماشین‌آلات بهفر ماشین اطلس البرز را با توضیحات کامل معرفی خواهیم کرد...

ماشین‌آلات بسته‌بندی:

این نمونه ماشین‌آلات در چندین مدل و چندین دسته‌بندی طراحی و تولید می‌شوند...

1-ماشین‌آلات بسته‌بندی توزین دار:

این ماشین‌آلات در نمونه تمام‌اتوماتیک طراحی و تولیدشده و مخصوص بسته‌بندی مواد غذایی و شیمیایی خشک گرانولی (دانه‌بندی شده) هستند.

دستگاه بسته‌بندی توزین دار در 4 ظرفیت تک توزین، دو توزین، 4 توزین و 12 توزین طراحی و تولید می‌شوند که نمونه دوازده توزین و 6 توزین برای استفاده در کارخانه جات بزرگ و نمونه ۲ و ۴ توزین برای استفاده در کارگاه‌ها و کارخانه جات کوچک‌تر است.

 شرکت بهفر ماشین البرز اولین تولیدکننده دستگاه بسته‌بندی ۱۲ توزین موازی در کل کشور است.

ماشین آلات بسته بندی

2-ماشین‌آلات کیسه‌پرکن:

این دستگاه‌ها مخصوص پر کردن انواع کیسه و کارتون‌های حجم و وزن بالا طراحی‌شده و انواع مواد خشک دانه‌بندی شده را با سرعت‌ها و ظرفیت‌های مختلف پر می‌کند.

این دستگاه در ۳ مدل تک توزین نیمه اتوماتیک،2 توزین نیمه یا تمام اتومات و ۴ توزین تمام اتومات طراحی و تولید می‌شوند.

3-دستگاه قوطی پر کن:

این دستگاه تنها در یک مدل تمام‌اتوماتیک طراحی و تولید می‌شود. این دستگاه بر اساس نیاز مشتری و نوع قوطی محصول طراحی‌شده و قادر به پر کردن انواع قوطی‌های فلزی، پلاستیکی...است.

 از تولیدات این دستگاه می‌توان به قوطی‌های ادویه اشاره کرد.

4-ماشین‌آلات ساشه:

این نمونه دستگاه کاملاً خودکار بوده و مخصوص بسته‌بندی وزن پایین زیر ۱۰۰ گرم است. با این دستگاه انواع مواد غذایی و شیمایی تک‌نفره یا یک‌بارمصرف را بسته‌بندی می‌کنند.

همانند سس‌های تک‌نفره و یا سماق یک‌بارمصرف. این دستگاه در دو مدل تولید می‌شود که نمونه ساشه پودری مخصوص مواد خشک پودری یا گرانولی دانه‌ریز و نمونه ساشه مایع مخصوص بسته‌بندی انواع مایعات غلیظ و رقیق است.

5-دستگاه تی‌بگ:

این دستگاه برای بسته‌بندی پودر چای دربسته‌های کوچک یا به‌اصطلاح نپتون طراحی‌شده است. این دستگاه قابلیت کار با برق تک فاز را داشته و حجم بسیار کمی هم دارد. ازاین‌رو گزینه خوبی برای کارآفرینان تازه‌کار محسوب می‌شود.

6-دستگاه بسته‌بندی پودری:

این دستگاه مخصوص پر کردن و بسته‌بندی مواد پودری در بسته‌بندی‌های بالشتی یا پاکتی است. این دستگاه توسط یک ماردون، ماده پودری را به سمت پایین هدایت می‌کند.

 برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره‌های پشتیبانی و مشاوره رایگان ما در زیر همین مطلب تماس بگیرید.

026-34725221

09125883469

09360038633

 

ماشین‌آلات خشک‌کن:

این ماشین‌آلات مخصوص رطوبت‌گیری انواع محصولات غذایی و شیمیایی طراحی و تولید شده‌اند. در ادامه مدل‌های مختلف این دستگاه را همراه با توضیحات هر دستگاه معرفی خواهیم کرد.

1-دستگاه خشک‌کن تک کابین:

این دستگاه مجهز به یک کابین ایزوله ْیک منبع حرارتی (مشعل یا یک المنت برقی) ْ فن سانتریفیوژ و یک سنسور حرارتی است.

حرارت غیرمستقیم مشعل توسط فن سانتریفیوژ به داخل کابین منتقل‌شده و قفسه‌های حاوی محصول مرطوب را رطوبت‌گیری می‌کند. دمای داخل دستگاه توسط یک سنسور کنترل می‌شود. این کنترل دما از آسیب به بدنه محصول جلوگیری می‌کند.

2-دستگاه خشک‌کن دو کابین:

این دستگاه همان نمونه تک کابین اما با ظرفیت تولید بیشتر است. این دستگاه مجهز به دو قفسه و دو کابین عایق حرارت است.

ماشین آلات خشک کن

3-دستگاه خشک‌کن تونلی:

این دستگاه با ظرفیت‌های مختلف تولیدشده و به شکل یک تونل است. محصول از یک‌سوی تونل واردشده و از سوی دیگر خشک و خارج می‌شود.

رطوبت‌گیری بدون وقفه، این دستگاه را بهترین گزینه برای تولیدکنندگان بزرگ تبدیل کرده است. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره‌های پشتیبانی و مشاوره رایگان ما در زیر همین مطلب تماس بگیرید.

026-34725221

09125883469

09360038633

 

خطوط تولید بهفر ماشین:

شرکت بهفر ماشین اطلس البرز تولیدکننده انواع خطوط تولید و بسته‌بندی است. در ادامه لیست این خطوط را به شما معرفی خواهیم کرد.

خط تولید قند شکسته

خط تولید و بسته‌بندی کینوا

خط تولید چیپس سیب‌زمینی

خط تولید پیاز داغ-خط فراوری و بسته بندی پیاز سرخ شده

خط تولید سبزی سرخ‌شده

خط تولید سبزی خشک

خط بسته‌بندی میوه خشک

خرید و معرفی خط بسته‌بندی حبوبات و غلات

خط بسته‌بندی آجیل و خشکبار

خط بسته‌بندی ادویه‌جات