در دنیای پر از مسائل و مشکلات امروز هر کسی ممکن است انگیزه اش را برای دنبال کردن اهدافش از دست بدهد. مخصوصا در برهه ی کنونی که جهان با بیماری کرونا و مصائب ناشی از آن دست و پنجه نرم می کند این مساله به فور دیده می شود. شاید جامعه ی ما بیشتر از برخی جوامع از بیماری کرونا آسیب دیده است. بسیاری از افراد کسب و کارشان را از دست داده اند، بسیاری دیگر با رکود روبرو هستند و به طور کلی سطح درآمد مردم پایین آمده است. زمانی که چرخ اقتصاد بلنگد، تمام جوانب زندگی نیز می لنگند. در نتیجه طبیعی است که امروزه بیشتر افراد جامعه ی ما با نوعی رخوت و ناامیدی روبرو باشند. اگر شما فردی هستید که از این شرایط آسیب جدی دیده اید و فکر می کنید دیگر نمی توانید به زندگی بازگردید ما پیشنهاد ویژه ایی برای شما داریم.

Image result for ویدئو انگیزشی

پیشنهاد ویژه ما چیست؟

سایت موفقیت خودساخته با سابقه درخشان در زمینه روان شناسی علاوه بر مقالات مفید و علمی در رابطه با مسائل مختلف روان شناشی از جمله اعتماد به نفس، افسردگی، اضطراب، اصول دست یابی به موفقیت و ... تدارکات ویژه ایی را برای این روزهای سخت فراهم دیده است. آرشیو کامل و جامع کلیپ انگیزشی و ویدیو انگیزشی که بر روی سایت مجله خود ساخته قرار گرفته است پیشنهاد ویژه ی ما است.

 مجله ی موفقیت خود ساخته علاوه بر منتشر کردن ویدیو انگیزشی موفقیت از چهره های برجسته ی داخلی، به طور مستمر در حال ترجمه و بارگذاری ویدیو انگیزشی از محبوب ترین چهره های جهان نیز می باشد. تنها کافی است یک بار به سایت مجله موفقیت خود ساخته سر بزنید تا به صورت معجزه آسایی مسیر موفقیت و دست یابی به آروزها در زندگی شما هموار شود.

چرا کلیپ انگیزشی

همانطور که گفته شد جهان در وضعیت بسیار سختی به سر می برد. از یک طرف با اضطراب و استرس شدید دست و پنجه نرم می کنیم و از سوی دیگر گرفتار مشکلات اقتصادی هستیم. در این وضعیت ما تمام انگیزه ی درونی مان را از دست دادیم و دیگر قادر نیستیم خودمان برای دست یابی به اهدافمان، ذهنمان را تحریک و انرژی لازم را تأمین کنیم.

 اکنون ما نیازمند آنیم که دستی از غیب ما را نجات دهد و یک ویدیو انگیزشی درست مانند این دست عمل می کند. یک کلیپ انگیزشی و الهام بخش بهترین دارو برای دوای این درد است. فیلم انگیزشی ذهن ما را از نو سازماندهی می کند و به آن ساختاری هدفمند می دهد. یک ویدئو انگیزشی آن بخش از تخیل ما را که مسئولیت هدایت پروژه های شخصی، امیدها، اهداف و داستان زندگی ما را برعهده دارد، بیدار و درگیر می کند.

کلیپ انگیزشی به طور خارق العاده ایی ما را در مدیریت مسائل مختلف زندگی توانمند می کند، به ما انرژی مثبت می بخشد و جهان بینی ما را تغییر می دهد.

نحوه ی اثر بخشی فیلم انگیزشی

یک ویدئو انگیزشی می تواند شامل موسیقی، سخنرانی، عکس نوشته، یک فیلم داستانی کوتاه یا خلاصه ایی از یک بیوگرافی باشد. یک ویدئو انگیزشی حاوی جملات پر معنایی است که تفکر در آنها باعث تغییر نگرش ما می شود. همچنین در یک فیلم انگیزشی ممکن است از سمبل ها و نمادهای خاصی استفاده شود که تجسم و تصور آنها در زندگی روزمره ی ما می تواند سودمند باشد.

زندگی پر فراز و نشیب چهره های موفق در طول تاریخ و هم ذات پنداری با آنها برای هر فردی می تواند الهام بخش باشد. مخصوصا آنکه اگر بدانیم یک فیلم انگیزشی بر اساس داستان واقعی زندگی یک فرد موفق ساخته شده است تاثیر فوق العاده ایی در زندگی ما خواهد داشت.

به طور کلی یک ویدئو انگیزشی ذهن ما را هدفمند می کند و برای رسیدن به اهدافمان در زندگی، ما را توانمند می کند. دیدن فیلم انگیزشی مجله موفقیت خود ساخته این را به شما اثبات خواهد کرد.

Image result for انگیزشی

یک فیلم انگیزشی درباره چیست؟

یک ویدئو انگیزشی ممکن است حول مباحث بسیاری تدوین شود. در ادامه به برخی از آنها اشاره می کنیم.

  1. مسائل فلسفی مانند خلقت و آفرینش، هدف خداوند از خلقت جهان و انسان، خلیفه بودن انسان بر روی زمین و ... می تواند از مباحث فلسفی باشد که در یک ویدئو انگیزشی به آنها پرداخته می شود. شاید بارها ذهن شما درگیر سوالاتی پیرامون این مباحث بوده باشد. در یک ویدئو انگیزشی به سوالات شما در این باره پاسخ های کامل و قانع کننده ایی داده می شود و ذهن و باور شما درباره آفرینش و خلقت به طور شگفت انگیزی تغییر خواهد کرد.
  2. هدفمند بودن و تلاش کردن برای رسیدن به اهداف نیز یکی دیگر از مباحثی است که یک فیلم انگیزشی ممکن است به آنها بپردازد. یک فیلم انگیزشی به راحتی بر ذهن ما تاثیر می گذارد و باعث می شود ما حتی به صورت ناخودآگاه قلم به دست بگیریم و اهداف زندگیمان را یادداشت کنیم. بعد از دیدن یک فیلم انگیزشی شما هرگز قادر نخواهید بود بدون هدف زندگی کنید.
  3. داشتن انرژی مثبت در زندگی فلسفه ی وجودی یک فیلم انگیزشی می باشد. یک کلیپ انگیزشی چنان انرژی مثبتی را به زندگی شما وارد می کند که هر روز شاهد نشاط و شادمانی فوق العاده ایی در درونتان خواهید بود، به وعلاوه این انرژی را به اطرافتان ساطع خواهید کرد.
  4. در فیلم انگیزشی مبتنی بر سخنرانی ها و بیوگرافی موضوع محوری می تواند اعتماد به نفس و ایمان به توانایی ها و مهارت ها باشد. در بیشتر فیلم های انگیزشی به این مسآله پرداخته شده است.
  5. قانون جذب نیز یکی دیگر از مواردی است که فیلم های انگیزشی به آن می پردازند.