دوره آموزش عکاسی حرفه ای

امروزه توانایی انجام عکاسی حرفه ای می تواند کسب و کار شما را با تحولی اساسی روبرو کند. برای انجام تبلیغات حرفه ای و افزایش فروش محصول و خدماتی که ارائه می دهید باید بتوانید به صورت حرفه ای عکاسی کنید. به همین جهت است که کسب و کارهای موفق یا از تیم عکاسی حرفه ای استفاده می کنند یا اینکه با شرکت در دوره عکاسی  سعی کرده اند خودشان این توانایی را به دست آورند.

با توجه به اهمیت عکاسی حرفه ای برای صاحبان مشاغل و کسب و کارها، می توانید به عکاسی به عنوان حرفه ای پر طرفدار و درآمدزا نگاه کنید. خصوصا با پیشرفت روز افزون دوربین ها و نرم افزارهای مربوط به این رشته و هم چنین ورود دوربین های فوق حرفه ای به داخل کشور می توانیم شاهد رشد چشم گیر این رشته بیش از پیش باشیم.

گسترش چشم گیر استفاده از فضاهای مجازی در زمینه تبلیغ محصولات نیز بار دیگر اهمیت عکاسی حرفه ای را گوشزد می کند. دیده شدن کسب و کار شما در این فضاها و برنامه های مجازی به طور مستقیم با محتواهایی که ارائه می دهید از قبیل فایل های ویدئویی و خصوصا عکس هایتان رابطه دارد.

اگر شما صاحب کسب و کاری هستید و می خواهید خودتان از محصولاتتان عکاسی کنید نیاز به حرفه ای شدن در این زمینه دارید؛ زیرا تبلیغات، خصوصا در فضاهای مجازی کاملا به صورت رقابتی است و تنها حرفه ای ها هستند که در این زمینه به چشم می آیند. اگر هم فردی هستید که به عکاسی به عنوان یک حرفه و شغل نگاه می کنید باز هم باید در این زمینه حرفه ای شوید؛ زیرا صاحبان کسب و کارها نیاز به عکاسان حرفه ای دارند که بتوانند بهترین تصویر را از آن ها و محصولاتشان نمایش دهند.

آموزش گرایش های تخصصی رشته عکاسی

آموزش عکاسی که توسط اساتید موسسه آموزش عالی آرمان انجام می شود به صورت کامل و از صفر تا صد می باشد. هم چنین تمامی گرایش های تخصصی رشته عکاسی نیز به صورت کاملا حرفه ای آموزش داده می شود. برخی از گرایش های رشته عکاسی که اغلب بسیار پر طرفدار و پول ساز هستند نیز شامل موارد زیر می شوند:

عکاسی تبلیغات صنعتی

عکاسی مستند اجتماعی

عکاسی چهره

عکاسی هنری

و ... همگی در این آموزشگاه تدریس می شوند. زمانی که شما در دوره عکاسی ثبت نام می کنید، می توانید با توجه به سلیقه و نوع نیاز خود یکی از این گرایش های عکاسی را انتخاب کنید و به صورت رایگان در کنار دوره کامل آموزش عکاسی خود این گرایش را نیز آموزش ببینید.

علاوه بر این می توانید به تدریج با آشنایی بیشتری که در این زمینه و فرصت های شغلی موجود در این رشته پیدا می کنید در کلاس های آموزشی سایر گرایش های تخصصی عکاسی نیز ثبت نام کنید و آموزش های لازم را ببینید.

استفاده از اساتید حرفه ای برای آموزش عکاسی

آموزشگاه عکاسی در تهران

علاوه بر این ها یک موضوع مهم دیگر در آموزش جامع عکاسی که توسط موسسه آموزش عالی آرمان ارائه می شود، استفاده از اساتید حرفه ای و نام آشنای این رشته است. دانشجویانی که زیر نظر این اساتید با تجربه آموزش می بینند می توانند نسبت به درخشان بودن آینده کاری خود در این رشته بسیار امیدوار باشند.

 جالب است بدانید که بسیاری از اساتیدی که در سایر آموزشگاه ها مشغول تدریس و آموزش عکاسی هستند، دوره های آموزش عکاسی را در این آموزشگاه پشت سر گذاشته اند و با توجه به کیفیت آموزش ارائه داده شده، خودشان به مرتبه استادی در این رشته رسیده اند.

امکانات آموزشگاه عکاسی

هم چنین آموزشگاه عکاسی موسسه آرمان دارای آتلیه عکاسی حرفه ای و کاملی است که تمامی آموزش ها در آتلیه ارائه می شود. دانشجویان علاوه بر آموزش دیدن می توانند در این فضای حرفه ای تمرین کنند و مهارت های مورد نیاز در این رشته را به دست آورند. علاوه بر آتلیه حرفه ای، موسسه دارای سایت می باشد و دروسی که در رشته عکاسی به کمک نرم افزارهای این رشته آموزش داده می شوند همگی در سایت آموزشگاه تدریس می شوند و نیازی به همراه داشتن لپ تاپ نمی باشد.

ژوژمان پایان ترم دوره عکاسی

ژوژمان های پایان هر ترم نیز به صورت نمایشگاه های گروهی برگزار می شود. دانشجویان در طول دوره آموزش جامع عکاسی و سایر دوره های تخصصی این رشته به میزانی مهارت کسب می کنند که آمادگی لازم جهت برگزاری نمایشگاه گروهی را خواهند داشت. این نمایشگاه ها به عنوان رزومه فردی برای دانشجویان قابل استفاده است و برای وارد شدن آن ها به بازار کار امتیاز مثبتی به حساب می آید.

ساعات تشکیل کلاس عکاسی و هزینه دوره عکاسی

دانشجویان در مورد شهریه کلاس ها و ساعات برگزاری کلاس ها و دوره ها در این آموزشگاه کمترین نگرانی نخواهند داشت؛ زیرا شهریه ها هر چند نسبت به سایر آموزشگاه ها پایین است اما با این حال به صورت اقساطی دریافت خواهد شد. ساعات تشکیل کلاس عکاسی نیز با توجه به ارائه چندین دوره در ساعات مختلف روز بسیار انعطاف پذیر است.

دانشجو می تواند با توجه به برنامه کاری یا تحصیلی خود در کلاس های صبح، ظهر، آخر هفته ها و ... شرکت کند. در ضمن تمامی کلاس ها به دو صورت حضوری و مجازی تشکیل می شود که دانشجویان با توجه به برنامه شخصی خود می توانند شرکت در هر یک از این دوره ها را انتخاب کنند.

البته قابل ذکر است که تفاوتی میان مدرک ارائه شده در کلاس های حضوری و مجازی وجود ندارد به گونه ای که در مدارک غیر حضوری حتی کلمه غیر حضوری درج نمی شود.

 

همان طور که توضیح دادیم دوره آموزش جامع عکاسی که در موسسه آموزش عالی آرمان ارائه می شود به صورت آموزش عکاسی از صفر تا صد می باشد. به صورتی که دانشجو در این دوره از پایین ترین سطح و آشنایی با دوربین شروع می کند و تا کامل ترین مهارت های عکاسی حرفه ای ادامه می دهد.

 تمامی مهارت های مورد نیاز یک عکاس مانند مهارت انجام ادیت، روتوش و ... به همراه یک گرایش تخصصی در این دوره آموزش داده خواهد شد. هم چنین دانشجویان در طی این دوره، عکاسی در فضاهای باز را نیز زیر نظر اساتید خود خواهند آموخت.

به این شکل که به همراه اساتید به فضاهای باز سطح شهر می روند و عکاسی می کنند. این دوره آموزشی بین شش تا نه ماه ارائه می شود و صد و هفتاد ساعت آموزشی می باشد.

مدرک  دوره عکاسی

 مدارک ارائه شده برای گذراندن دوره جامع عکاسی و سایر دوره های گرایش های تخصصی عکاسی در موسسه آرمان مورد تأیید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری است. تمامی این مدارک توسط وزارت علوم مهر می شود و در سایت وزارت علوم نیز بارگزاری خواهد شد و به راحتی قابل استعلام می باشد.

به علت تأیید و مهر وزارت علوم تمامی این مدارک قابلیت ترجمه دارند و قوه قضائیه تمامی این مدارک را تأیید می کند. به همین جهت این مدرک در میان مدارکی که دروه های آزاد ارائه می دهند دارای بالاترین سطح اعتبار می باشد.