سرمایه گذاری در منطقه 22 در بخش مسکن و املاک از جمله روش های مرسوم هم وطنانمان جهت حفظ ارزش پول،داشتن نوعی دارایی امن به حساب می آید.

منطقه ۲۲ تهران در سال های اخیر به دلیل احداث و بهره برداری از پروژه های مسکونی،تفریحی،تجاری و اداری به قطب گردشگری و سرمایه گذاری کشور تبدیل شده است.

از طرف دیگر جذب گردشگر و سرمایه گذار از مناطق و شهرهای مختلف کشور موجب جذابیت بیشتر این منطقه نسبت به مناطق دیگر جهت سرمایه گذاری و خرید املاک و در راستای آن نقدشوندگی بالای این املاک گردیده است.

مزیت بزرگ سرمایه گذاری در منطقه ۲۲ وجود موارد مختلف برای سرمایه های کوچک،متوسط و بزرگ می باشد.

منطقه ۲۲ در غربی ترین پهنه کلان شهر تهران واقع گردیده است. این منطقه از شمال به دامنه های رشته کوه البرز ،از شرق به رود دره ی جوانمردان،از جنوب به اتوبان تهران–کرج و از غرب تا اراضی وردآورد گسترده شده است.این منطقه با داشتن بیشترین سرانه فضای سبز شهری شامل پارک چیتگر،دریاچه شهدای خلیج فارس و پارک بزرگ لتمان کن همچنین با توجه به ورودی هوای تهران از استان البرز و کوه های منتهی به جاده چالوس،دالان هوای تهران میباشد.تازه تاسیس بودن منطقه،سرمایه گذاری های نوین بخشهای دولتی و خصوصی در این منطقه،این منطقه را بسیار جذاب و سودآور نموده است.از اینرو ما نیز در کنار شما برای یک سرمایه گذاری مطلوب داشته هایمان را گردآورده ایم و شما را به این بهشت سرمایه گذاری دعوت می نمائیم.امیدوارییم مشاوری امین برای شما باشیم.

در ادامه با دو بافت ویلایی و مجتمع مسکونی منطقه 22 بیشتر آشنا می شویم.

شهرک گلستان (شهرک راه آهن)

مهندسی سازترین و استانداردترین تقسیم بندی شهری در کم تراکم ترین بافت شهری

شهرک گلستان ( شهرک راه آهن ) واقع در منطقه ۲۲ تهران درضلع شرقی دریاچه چیتگر واقع شده است.این شهرک به عنوان مرکزیت منطقه ۲۲ تهران شناخته می شود.

شهرک گلستان با دارا بودن خیابان های عریض،تنها منطقه ای است که تعریف کوچه در آن معنی نداشته و فرعی ترین خیابان آن عرضی معادل ۱۲ متر را داراست.نوع خیابان بندی،فضای سبزشهری،تفکیک بافت و… این منطقه را جزو معدود مناطق زیبای تهران از لحاظ ظاهری قرار داده است.

قطعات زمین یکسان ۲۰۰، ۳۰۰ و ۵۰۰ مترمربعی کاملا تفکیک شده و با بهرهای یکسان از ۸ تا ۱۲٫۵ متر نمای زیبا و اصولی شهرسازی را برای زندگی در استاندارهای بالا ایجاد نموده است.شهرداری منطقه ۲۲ به لحاظ شهرسازی مناسب در آن توانسته گواهینامه استاندارد را دریافت کند.

شهرداری تهران در این منطقه (همچنین شهرک الهیه غرب) با حفط اصول زیست محیطی و ارتفاعی،ساختمانها را به صورت ویلایی و ۳ طبقه اجازه احداث داده است،که این مهم باعث زیبایی بصری و بالا بردن سطح استاندارد زندگی را ایجاد نموده است.

شهرک گلستان (راه آهن سابق) از شمال به بزرگراه شهید خرازی (همت)،از جنوب به بزرگراه شهید حکیم و از غرب به انتهای بزرگراه آزادگان (آزادراه تهران-شمال) محدود می شود که دسترسی تکرار نشدنی برای این بافت ایجاد کرده است.

شهرک گلستان دارای بافت ویلایی میباشد به طوری که تمام ساختمان های آن شخصی و حداکثر در سه طبقه ساخته شده اند و دارای تراکم جمعیتی پایین تری نسبت به الباقی نقاط تهران میباشد و با وجود خیابان بندی و دسترسی های استانداردی که در این منطقه اجرا شده است،حجم ورودی بازدیدکنندگان از مجموعه های تفریحی،تجاری و اداری سطح منطقه مشکلی برای اهالی این شهرک ایجاد نکرده است.

مراکز تفریحی و گردشگری

از لحاظ تعدد مراکز تفریحی،گردشگری و تجاری شهرک گلستان جزو خاص ترین مناط ایران می باشد.تعدادی از این مراکز به شرح زیر میباشند:بوستان جنگلی چیتگر (بوستان،باشگاه اسب سواری،پیست دوچرخه سواری)،مجموعه پارک آبی اپارک،مجموعه تفریحی و سیاحتی دریاچه چیتگر (دریاچه شهدای خلیج فارس)،مجموعه ورزشی آزادی،پارک جنگلی خرگوش دره،بوستان جنگلی لتمان کن،آبشار تهران،بوستان جوانمردان،باغ ملی گیاه شناسی ایران، مجتمع تجاری تفریحی بام لند،بازار بزرگ ایران مال و …

معرفی شهرک چیتگر (شهرک امام رضا ارتش) منطقه ۲۲

شهرک مسکونی بزرگ چیتگر (شهرک امام رضا (ع) ارتش) واقع در ضلع غربی دریاچه چیتگر در دست احداث می باشد.

شهرک چیتگر یکی از بروز و مدرنترین شهرک های منطقه ۲۲ و سطح کشور می باشد.

برج های این مجموعه دارای بالاترین استاندارد برج سازی و دارای مقاومت بالا در مقابل زلزله و دارای بالاترین استاندارد در رعایت مبحث ۱۹ ساختمان می باشند.

در چشم‌انداز شهرک چیتگر،۵ پهنه دیده می‌شود که چهار پهنه آن یعنی A,B,C و E در حال حاضر در دست احداث هستند.

شهرک چیتگر بزرگترین پروژه بنیاد تعاون ارتش جمهوری اسلامی ایران (بتاجا) با ۲۰.۰۰۰ واحد مسکونی می‌باشد،که ساخت کل پهنه های آن به عهده شرکت بنیان توسعه و عمران هادی می باشد.

موقعیت مکانی و دسترسی شهرک امام رضا (ع)

شهرک مسکونی بزرگ چیتگر از شمال به بزرگراه خرازی و شهربازی هزار و یک شب،از غرب به بلوار پژوهش،از شرق به بلوار ایران خودرو و مجتمع ایران مال و از جنوب به بزرگراه حکیم و باغ گیاه شناسی محدود می شود.

دسترسی های اصلی این شهرک از طریق بزرگراه های شهید خرازی،حکیم و آزاد راه تهران-کرج می باشد. همچنین وجود دو ایستگاه مترو ایران خودرو و وردآورد رفت و آمد به این شهرک را تا حدودی تسهیل نموده است.

امکانات تفریحی و رفاهی شهرک چیتگر

با توجه به موقعیت قرارگیری شهرک امام رضا (ع) این شهرک دارای یکی از بهترین دسترسی ها به امکانات رفاهی و تفریحی سطح منطقه می باشد. که از بارزترین آنها می توان به 

 • شهربازی هزار و یک شب (بزرگترین شهربازی خاورمیانه)
 • بازار بزرگ ایران مال و تهران مال و محور تجاری چهارباغ
 • دریاچه شهدای خلیج فارس و مرکز خرید بام لند
 • بوستان های چیتگر و لتمان کن
 • روستای وردیج و واریج
 • باغ گیاه شناسی 

اشاره نمود.

ویژگی و امکانات برج های شهرک چیتگر

 • آسانسورهای به روز و با ظرفیت و تعداد بالا مناسب برج
 • هلی پد
 • سیستم اعلام و اطفا حریق
 • سیستم سرمایش و گرمایش مرکزی
 • سیستم ذخیره آب و برق اظطراری
 • لابی من ۲۴ ساعته
 • فضای بازی کودکان

در انتها با توجه به توضیحات فوق شهرک چیتگر (شهرک امام رضا (ع)) یکی از بهترین و مطمئن ترین فرصت های سرمایه گذاری سطح منطقه ۲۲ و همچنین سطح کشور می باشد.

همچنین دوستانی که قصد سکونت در این شهرک را دارند با انبوهی از فایل ها با شرایط و ویژگی های مختلف در متراژ های متفاوت روبرو خواهند بود.

پیش فروش، سرمایه گذاری و خرید املاک در منطقه 22 با مشاورین مسکن رسام

دیر سالی است افتخار خدمت به عزیزانمان در منطقه ۲۲ توشه راهمان گردیده است و توانسته ایم با فراهم نمودن کادری مجرب،مشاورانی تحصیلکرده و مکانی آرام در خدمت شهروندان و هموطنان فهیم و دوست داشتنیمان باشیم.

به خود می بالیم با ارائه خدمات متنوع توانسته ایم نامی شایسته در امور املاک منطقه کسب نمائیم و این چیزی نیست جز لطف حضرت حق و بزرگواری مشتریان که همه امید ما هستند.

مشاورین مسکن رسام با چندین سال سابقه فعالیت در زمینه املاک،با کادری مجرب،جوان و تحصیلکرده آماده ارائه مشاوره رایگان جهت پیش خرید،سرمایه گذاری و خرید املاک با کاربری مسکونی،تجاری و اداری در منطقه 22 تهران می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی در زمینه پیش فروش و یا سرمایه گذاری و خرید در املاک منطقه 22 به وبسایت مسکن رسام مراجعه نمایید.

تماس با ما: 44761512-021      09203107959     09121372901     09120209235