اخبار
بهترین فایل‌های خرید آپارتمان در بلوار فردوس تنها در کیلید
بر اساس اطلاعات منتشر شده از وضعیت بازار مسکن بر اساس داده‌های سامانه هوشمند کیلید از هفته پایانی اردیبهشت‌ماه سال 1400 تاکنون حجم عرضه در بازار مسکن شاهد 46 درصد افزایش بوده که این امر همراه با کاهش 10 درصدی قیمت آپارتمان فروشی در تهران بوده است. بر پایه ارزیابی‌های صورت‌گرفته در سامانه هوشمند کیلید حجم عرضه آپارتمان فروشی در مناطق جنوبی کلان‌شهر تهران نسبت به نقاط شمالی آن رشد بیشتری را داشته است.
آخرین اخبار FDA پیرامون فروش ویپ
مشخص شده است که دولت ایالات متحده در حال بررسی ممنوعیت خرید و فروش آنلاین ویپ است. اسکات گوتلیب، رئیس سازمان غذا و دارو (FDA) اعتراف کرد که این اقدام شوک آور یکی از پیشنهادهای "روی میز" است . گوتلیب توضیح داد که FDA در ماه نوامبر با انتشار اطلاعات جدید در مورد استفاده از ویپ توسط نوجوانان ، در مورد برنامه های آینده خود اطلاعات بیشتری ارائه خواهد داد .
افزایش محبوبیت اجاره آپارتمان‌های کم متراژ در تهران
گزارش جدید بانک مرکزی در خصوص تحولات اقتصاد کلان کشور حاکی از دو نگرانی مهم است نخستین نگرانی مربوط به الگوی فصلی تورم در ماه‌های پایانی هرسال است که می‌تواند نشان‌دهنده روند افزایشی تورم در بخش خوراک و مسکن در اسفندماه باشد. دومین نگرانی تغییر رویه نرخ‌های بازده کوتاه‌مدت و میان‌مدت در بازار دوم بدهی است که این روند از نیمه دوم بهمن به چشم می‌خورد...
اولین توییت تاریخ به حراج گذاشته شد! بالاترین پیشنهاد توسط یک فعال ایرانی حوزه بلاکچین
شبکه اجتماعی توییتر روز 21 مارس 2006 با این توییت کوتاه : “just setting up my twttr” از جانب جک دورسی کار خود را رسماً آغاز کرد. موضوع از این قرار است که جک دورسی، بنیان‌گذار توییتر قصد دارد اولین توییت خود را در قالب یک توکن غیرقابل معاوضه یا NFT به فروش برساند! به گزارش دویچه وله کسی هم که تا به این لحظه بالاترین پیشنهاد را داده، سینا استوی، فعال ایرانی حوزه بلاک‌چین و مدیرعامل بریج اوراکل، است.
منطقه ۲۲ بهشت سرمایه گذاری
سرمایه گذاری در منطقه 22 در بخش مسکن و املاک از جمله روش های مرسوم هم وطنانمان جهت حفظ ارزش پول،داشتن نوعی دارایی امن به حساب می آید. منطقه ۲۲ تهران در سال های اخیر به دلیل احداث و بهره برداری از پروژه های مسکونی،تفریحی،تجاری و اداری به قطب گردشگری و سرمایه گذاری کشور تبدیل شده است.
همه چیز درباره مدیریت چک‌های صیادی با اپلیکیشن آپ
چک‌های جدید موسوم به چک های صیادی با تاریخ انقضا، جای چک‌های کنونی را می‌گیرند و عموم مردم می‌توانند با استفاده از اپلیکیشن آپ، به آسانی همه امور مربوط به مدیریت چک را انجام دهند. کاربران بانک‌های مختلف می‌توانند به سادگی از اپلیکیشن آپ که مرجع خدمات مالی/پرداخت/بانکی به‌شمار می‌رود، مراحل استعلام، صدور، ثبت و واگذاری چک‌ها را بدون نیاز به مراجعه به بانک یا نصب اپلیکیشن جدید انجام دهند.
مسابقه شب یلدا با جوایز میلیونی در تتر ایران
تاحالا تو مسابقه ای شرکت کردین که جایزش یه عالمه ارز دیجیتال باشه؟ میدونین تتر ایران برای یلدای امسال مسابقه گذاشته؟ بله. تتر ایران برای کسایی که میخوان وارد بازار ارزهای دیجیتال بشن ولی سرمایه اولیشو ندارن یه مسابقه پر هیجان با کلی جایزه ی میلیونی گذاشته. همینطور که خودتونم میدونید ارزهای دیجیتال تقریبا بهترین راه برای سرمایه گذاری و تجارت پسندازهاتون نسبت به سایر روش های دیگر هستن.