اخبار
منطقه ۲۲ بهشت سرمایه گذاری
سرمایه گذاری در منطقه 22 در بخش مسکن و املاک از جمله روش های مرسوم هم وطنانمان جهت حفظ ارزش پول،داشتن نوعی دارایی امن به حساب می آید. منطقه ۲۲ تهران در سال های اخیر به دلیل احداث و بهره برداری از پروژه های مسکونی،تفریحی،تجاری و اداری به قطب گردشگری و سرمایه گذاری کشور تبدیل شده است.
همه چیز درباره مدیریت چک‌های صیادی با اپلیکیشن آپ
چک‌های جدید موسوم به چک های صیادی با تاریخ انقضا، جای چک‌های کنونی را می‌گیرند و عموم مردم می‌توانند با استفاده از اپلیکیشن آپ، به آسانی همه امور مربوط به مدیریت چک را انجام دهند. کاربران بانک‌های مختلف می‌توانند به سادگی از اپلیکیشن آپ که مرجع خدمات مالی/پرداخت/بانکی به‌شمار می‌رود، مراحل استعلام، صدور، ثبت و واگذاری چک‌ها را بدون نیاز به مراجعه به بانک یا نصب اپلیکیشن جدید انجام دهند.
مسابقه شب یلدا با جوایز میلیونی در تتر ایران
تاحالا تو مسابقه ای شرکت کردین که جایزش یه عالمه ارز دیجیتال باشه؟ میدونین تتر ایران برای یلدای امسال مسابقه گذاشته؟ بله. تتر ایران برای کسایی که میخوان وارد بازار ارزهای دیجیتال بشن ولی سرمایه اولیشو ندارن یه مسابقه پر هیجان با کلی جایزه ی میلیونی گذاشته. همینطور که خودتونم میدونید ارزهای دیجیتال تقریبا بهترین راه برای سرمایه گذاری و تجارت پسندازهاتون نسبت به سایر روش های دیگر هستن.