گروه مغز و اعصاب و روان دکتر کربلایی در راستای خدمات تخصصی به بیماران مغز و اعصاب و اعصاب و روان (روانپزشکی) ایجاد شده است. این مجموعه، دو پزشک دارای بورد تخصصی دارد که یکی متخصص مغز و اعصاب و یکی متخصص اعصاب و روان می‌باشند و بصورت تیم درمانی مشغول فعالیت هستند. تجهیزات تشخیصی این مجموعه از بهترین برندهای دنیا تهیه شدند و شامل نوار مغزی، نقشه برداری مغزی، نوار عصب و عضله و آزمونهای به‌روز روانسنجی می‌باشند. پزشکان این مجموعه علاوه بر درمان دارویی از روشهای غیر دارویی مثل رواندرمانی و مشاوره، درمانهای تکنولوژیک مثل rTMS، tDCS، نوروفیدبک و بیوفیدبک هم استفاده می‌کنند.

تمام تلاش گروه مغز و اعصاب و روان دکتر کربلایی ارائه بهترین خدمات درمانی با کیفیت ممتاز بین‌المللی است و دلیل تشکیل این گروه و همکاری متخصص مغز و اعصاب، متخصص اعصاب و روان (روانپزشک)، روانشناس و مشاور و متخصص علوم اعصاب، این است که اختلالاتی که مربوط به مغز هستند همپوشانی زیادی دارند و تنها در سایه یک کار تیمی می‌توان خدماتی منسجم و کامل به مراجعین عزیز ارائه داد.

مرکز تخصصی صرع دکتر کربلایی

یکی از بهترین مرکز صرع در تهران ، مرکز تخصصی و پاراکلینیکی دکتر کربلایی است. مدیریت این کلینیک بر عهده دکتر علی کربلایی، متخصص اعصاب و روان است که با کمک همکاران متخصص مغز و اعصاب کلینیک به درمان بیماری‌های مربوط به مغز و اعصاب با پیشرفته‌ترین روش‌ها و دستگاه‌های درمانی از جمله بیوفیدبک، نوروفیدبک و .. در خدمت شما عزیزان می‌باشد.

خدمات کلینیک تخصصی مغز و اعصاب دکتر کربلایی

اگر به دنبال بهترین نورولوژیست در تهران هستید، کلینیک دکتر علی کربلایی می‌تواند در روند درمان، کمک‌تان کند. مدیریت کلینیک، به عهده آقای دکتر کربلایی است که یکی از روانپزشکان و متخصصان اعصاب و روان شناخته‌شده هستند و ویزیت بیماران مغز و اعصاب توسط همکاران نورولوژیست ایشان انجام می‌شود. بنابراین ویزیت بیماران مغز و اعصاب در فضایی صورت می‌گیرد که متخصص اعصاب و روان هم حضور دارد و در صورت داشتن همپوشانی اختلال، می‌توان از تخصص ایشان استفاده کرد. صبر و دقت یک دکتر، تاثیر زیادی در درمان بیمار و اعتماد بیمار به او دارد. دکتر کربلایی و تیم ایشان با دقت و صبری که دارند، علاوه بر امنیت روانی که در شما ایجاد کرده، با روش درمانی موثر و به روز، همچون آر تی ام اس، تی دی سی اس و... اقدام به درمان شما می‌کند. کلینیک دکتر کربلایی، مجهز به تمام دستگاه‌های پیشرفته در زمینه مغز و اعصاب از جمله نوروفیدبک، بیوفیدبک و... است. ابزارهای دقیقی همچون نوار عصب و عضله ژاپنی، نوار مغزی استرالیایی که در کلینیک وجود دارد، از جمله برندهای ممتاز جهانی به کار گرفته شده است که در تشخیص، دقیق عمل می‌کند.

دکتر کربلایی متخصص اعصاب و روان در تهران

تقریبا غیر ممکن است که بتوانید بدون تحقیق و پرس و جوی کافی یک دکتر روانپزشک و روان درمانگر خوب پیدا کنید که روش‌های درمانی او برای شما موثر واقع شود. در عوض، اگر به دنبال یک دکتر روانپزشک خوب در تهران هستید، کلینیک دکتر کربلایی با مدیریت ایشان می‌تواند پاسخگوی شما باشد. دکتر کربلایی که خود از روانپزشکان کاربلد می‌باشد، به عنوان متخصص اعصاب و روان تهران در این مجموعه فعالیت می‌کند. کلینیک دکتر کربلایی به عنوان مرکز بیوفیدبک در تهران، از دستگاه‌های مجهز، به‌روز و پیشرفته در این حوزه مثل rtms، نوروفیدبک و... استفاده شده است.

خدمات کلینیک تخصصی سردرد و میگرن دکتر کربلایی 

پیدا کردن یک دکتر متخصص سردرد در تهران ، معمولا یکی از چالش‌هایی است که بیماران با آن روبرو هستند؛ دکتری که بتواند درست تشخیص داده و درمان موثری ارائه دهد. یکی از بهترین کلینیک‌های میگرن در تهران ، کلینیک دکتر علی کربلایی است. متخصص مغز و اعصاب این کلینیک به عنوان بهترین دکتر متخصص میگرن در تهران ، در کلینیک میگرن تهران مشغول به فعالیت است. در کلینیک تخصصی درمان سردرد تهران، با یک کلینیک چند تخصصی روبرو هستید که انواع سردردهای میگرنی، تنشی، کلاستر و بیماری‌های دیگر مربوط به مغز و اعصاب و روان را درمان می‌کند. 

مرکز تخصصی تشنج دکتر کربلایی 

اگر به دنبال بهترین دکتر تشنج در تهران هستید، کلینیک دکتر کربلایی با بهره گیری از مجرب‌ترین کادر درمان و متخصص، آماده خدمت رسانی به شما عزیزان است. مدیریت این کلینیک با آقای دکتر کربلایی است که به عنوان روانپزشک و متخصص اعصاب و روان در این کلینیک فعالیت می‌کنند. برای دریافت وقت از دکتر تشنج در تهران می‌توانید به کلینیک چند تخصصی دکتر کربلایی مراجعه کرده و تحت نظر یکی از بهترین متخصص تشنج در تهران  تحت مراقبت و درمان قرار بگیرید. کلینیک مجهز به دستگاه‌های پیشرفته مثل نوروفیدبک، بیوفیدبک و.. و انواع روش‌های درمانی نوین بوده که در این کلینیک برای درمان موثر شما عزیزان به کار گرفته می‌شود.

خدمات کلینیک تخصصی آلزایمر و دمانس دکتر کربلایی

کلینیک‌های زیادی وجود دارد که روی این بیماری کار می‌کنند. با این حال یکی از بهترین مراکز آلزایمر در تهران ، کلینیک دکتر کربلایی است. این کلینیک چند تخصصی با داشتن چندین متخصص در زمینه اعصاب و روان، روانشناسی و مغز و اعصاب، بهترین متخصص آلزایمر در تهران و بسیاری از تخصص‌های دیگر با مدیریت دکتر کربلایی، آماده خدمت رسانی به شما عزیزان است.  اگر به دنبال دکتر آلزایمر در تهران هستید می‌توانید با کلینیک در ارتباط باشید. این کلینیک، از برترین و پیشرفته‌ترین دستگاه‌های درمانی اعم از نوروفیدبک، بیوفیدبک، آر تی ام اس و... برای پاسخگویی به شما، آماده خدمت رسانی است.

خدمات کلینیک تخصصی ستون فقرات، دیسک کمر و گردن دکتر کربلایی

اگر به دنبال دکتر متخصص ستون فقرات در تهران هستید، سری به کلینیک تخصصی دیسک کمر دکتر کربلایی بزنید. این کلینیک با جمعی از بهترین متخصصان تهران، از بهترین متخصص ستون فقرات در تهران ، متخصص دیسک گردن، متخصص اعصاب و روان، و متخصصان دیگر بهره گرفته است. مدیریت کلینیک برعهده دکتر کربلایی بوده که متخصص اعصاب و روان و روانپزشک مجموعه هستند. این کلینیک با بهره‌گیری از مجرب‌ترین و پیشرفته‌ترین روش‌های درمانی، برای درمان بیماران عزیز، اقدام می‌کند.