وقتی با یک مسئله پزشکی روبرو می‌شوید چه کار می‌کنید؟ در این شرایط، احتمالا به فکر گرفتن وقت برای مراجعه به پزشک هستید. بااین‌حال، همانطور که می‌دانید امروزه عصر اینترنت و پیشرفت فناوری است و بنابراین شما می‌توانید به‌صورت آنلاین، مشاوره پزشکی دریافت کنید و از بسیاری از پزشکان حرفه‌ای و متخصص در سراسر کشور که به‌صورت آنلاین در دسترس هستند مشاوره بگیرید.

مشاوره پزشکی تلفنی رایگان بهترین خدمات برای مواقعی است که مشغله زیادی دارید و از سوی دیگر، نمی‌توانید پزشک مناسب را در زمان مورد نیاز پیدا کنید. در این صورت، وقت ملاقات آنلاین می‌تواند بهترین گزینه برای شما باشد.

بااین‌حال، امروزه مراکز متعددی در حال ارائه این خدمات هستند که لازم است مرکزی را برای دریافت مشاوره انتخاب کنید که با نیازها و شرایط شما، مطابقت بیشتری دارد. در ادامه با معرفی بهترین مراکز مشاوره آنلاین پزشکی و همچنین مزایای مشاوره پزشکی آنلاین آشنا می‌شوید.

 

معرفی بهترین مراکز مشاوره آنلاین پزشکی

در کشور ما مراکز متعددی برای دریافت مشاوره آنلاین پزشکی وجود دارند که هریک دارای خصوصیات متفاوتی هستند. این امر به شما امکان می‌دهد که بتوانید مرکزی را انتخاب کنید که بیشتر از دیگر موارد، با شرایط شما و نیازهایی که دارید مطابقت داشته باشد.

برای انتخاب بهترین مرکز مشاوره آنلاین پزشکی نکاتی که در ادامه مطرح می‌شود می‌تواند برای شما مفید باشد و به معرفی بهترین مراکز مشاوره آنلاین پزشکی کمک کنند. برخی از ویژگی‌های بهترین مراکز مشاوره آنلاین پزشکی عبارت‌اند از:

 • ایمن بودن مشاوره‌ها از طریق ارتباطات رمزگذاری شده و درنتیجه حفظ حریم خصوصی شما
 • وجود امکان به اشتراک‌گذاری فایل‌ها ازجمله مدارک پزشکی، نسخه پزشک و نتایج آزمایش‌ها
 • تقویم و وجود اعلان‌ها برای یادآوری زمان مشاوره با پزشک و همچنین وجود امکان تغییر یا لغو زمان مشاوره
 • وجود انواع راه‌های برقراری ارتباط با پزشک ازجمله تماس تصویری، تلفنی یا متنی
 • وجود امکان جستجوی پزشک موردنظر
 • در نظر گرفته شدن امکان پرداخت ویزیت‌ها به‌صورت آنلاین و همچنین وجود سوابق پرداخت در سیستم
 • امکان دریافت مشاوره به‌صورت 24 ساعته
 • امکان دریافت مشاوره از متخصصان مختلف
 • امکان بیان نظرات در مورد خدمات دریافت‌شده و امتیازدهی به پزشکان
 • امکان بررسی تخصص‌ها و سوابق هر پزشک

همانطور که مشاهده کردید بهترین سایت‌های مشاوره آنلاین، سایت‌هایی هستند که از همه لحاظ نیازهای شما را پوشش دهند. در این میان، مرکز مشاوره تلفنی 24 ساعته کلبه سلامتی یکی از مراکز مشاوره آنلاین پزشکی است که سعی کرده است موارد مهم و موردنیاز برای یک مرکز مشاوره آنلاین را فراهم کند و به همین دلیل یکی از مواردی است که لازم است در معرفی بهترین مراکز مشاوره آنلاین پزشکی در نظر گرفته شود.

مزایای مشاوره آنلاین پزشکی

یکی از مهمترین مواردی که امروزه افراد بدان نیاز دارند مشاوره پزشکی است؛ و امروزه با توجه به وجود ویروس منحوس کوید ۱۹ دیگر افراد قادر به ترک خانه و مراجعه به مطب پزشک برای دریافت مشاوره پزشکی خود نیستند. اما خبر خوب اینکه،  مشاوره پزشکی تلفنی رایگان انجام این فرایند را تا حدودی آسان کرده است.

 

خوشبختانه، بخش مشاوره آنلاین شبانه روزی کلبه سلامتی در سال‌های اخیر شاهد رشد گسترده‌ای بوده است و افزایش دسترسی به انواع مشاوره تلفنی پزشکی رایگان در سراسر کشور منجر به تقاضای بیشتر برای خدمات و در نتیجه ایجاد چالش‌های جدید برای ارائه دهندگان خدمات بهداشتی شده است.

بااین‌حال، امروزه با ظهور امکان مشاوره آنلاین پزشکی این مسائل برطرف شده‌اند و شما می‌توانید با دریافت این خدمات، از مزایای بسیار زیادی بهره‌مند شوید. اکنون‌که با معرفی بهترین مراکز مشاوره آنلاین پزشکی آشنا شدید لازم است از مزایای استفاده از خدمات این مراکز نیز آگاه شوید.

 1. راحتی

در هر مرحله از مشاوره آنلاین پزشکی از رزرو وقت مشاوره گرفته تا صحبت با پزشک، شما سهولت دریافت خدمات را مشاهده خواهید کرد. می‌توانید زمان دلخواه خود برای مشاوره را از میان فهرست موجود انتخاب کنید و با یک کلیک، وقت موردنظر خود را رزرو کنید یا در صورت تمایل به مشاوره متنی در همان زمان، مسئله خود را با پزشک در میان بگذارید.

عدم نیاز به رفت‌وآمد

استفاده از خدمات مراکز مشاوره آنلاین نیاز به لباس پوشیدن و خارج شدن از خانه را رفع می‌کند. با استفاده از این خدمات، نیازی به رانندگی یا رفت‌وآمد به مطب پزشک نخواهید داشت و همچنین لازم نیست مدت زیادی را به دنبال پیدا کردن پارکینگ باشید.

 1. برطرف شدن مشکلات دسترسی

اگر در منطقه‌ای زندگی می‌کنید که در آن دسترسی به پزشک حرفه‌ای دشوار است دریافت خدمات از سایت‌های مشاوره آنلاین به شما امکان می‌دهد که با پزشکان متخصص در سراسر کشور صحبت کنید. همچنین، حتی اگر در کلان‌شهرها هم زندگی می‌کنید ممکن است مشغله‌های کاری مانع مراجعه شما به پزشک شوند که استفاده از خدمات آنلاین مثل خدمات مراکز مشاوره آنلاین تهران به شما امکان می‌دهد خارج از ساعات کاری بتوانید با پزشک در مورد مسئله خود صحبت کنید.

 1. صرفه‌جویی در وقت

با دریافت خدمات آنلاین، می‌توانید در وقت خود نیز صرفه‌جویی کنید. با رزرو وقت آنلاین، تقریبا می‌توانید بلافاصله با پزشک صحبت کنید و همچنین زمان خود را ساعت‌ها برای رفت‌وآمد و در اتاق انتظار صرف نکنید. این امر به‌خصوص برای افرادی کمک‌کننده است که مشغله‌های زیادی دارند. اگرچه یافتن خدمات مشاوره پزشکی تلفنی رایگان می‌تواند بسیار دشوار باشد اما معرفی بهترین مراکز مشاوره آنلاین پزشکی به شما امکان می‌دهد در وقت و درنتیجه در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنید.

 1. بهداشتی بودن

این روزها از خبرگزاری‌ ها اخبار زیادی در مورد شیوع ویروس کرونا شنیده می‌شود. به همین دلیل مهم است که تا حد امکان از تماس نزدیک با افراد دیگر خودداری کنید. مراجعه حضوری به پزشک می‌تواند شما را در معرض انواع باکتری‌ها و ویروس‌ها قرار دهد، درحالی‌که می‌توانید با دریافت مشاوره آنلاین، تماس خود با افراد دیگر را کمتر کنید و درنتیجه از سلامتی خود مراقبت بیشتری داشته باشید.

درنهایت، در این مقاله با موضوع معرفی بهترین مراکز مشاوره آنلاین پزشکی آشنا شدید. همانطور که مطرح شد استفاده از خدمات این مراکز می‌تواند مزایای بسیار زیادی ازجمله صرفه‌جویی در وقت، راحتی، رفع مشکلات دسترسی و غیره داشته باشد و به شما کمک کند هرچه سریع‌تر با پزشک متخصص در مورد مسئله‌ای که با آن مواجه شده‌اید صحبت کنید.

مراکزی می‌توانند بهترین خدمات را به شما ارائه دهند که ایمن باشند، به‌صورت شبانه‌روزی خدمات ارائه دهند و برای شما امکان بررسی سوابق و تخصص‌های پزشک موردنظر را فراهم کنند.