خرید محصولات مراقبت از پوست به دلیل حساسیت بسیار بالایی که در تشخیص اصالت این محصولات دارد همیشه به عنوان یک نگرانی برای خانم‌ها محسوب شده و پیدا کردن یک فروشگاه اینترنتی مطمئن برای خرید این محصولات دغدغه‌‌ای تمام نشدنی برای خانم هاست. در ادامه شما را با فروشگاه اینترنتی روژه آشنا خواهیم کرد که ویژگی‌های شاخص این فروشگاه ما را بر آن داشت تا آن را به عنوان مرجعی برای خرید مطمئن لوازم آرایشی معرفی کنیم تا به این دغدغه تمام نشدنی شما برای همیشه پایان دهیم.

خرید کرم دور چشم و استفاده از آن مسئله ای است که عموما افراد خیلی دیر به آن توجه می‌کنند. خوب است بدانیم همانند سایر محصولات پوستی، کرم دور چشم هم برای اینکه اثر گذاری بیشتری داشته باشد باید متناسب با نوع پوست و حتی سن مصرف کننده باشد. پوست حساس چشم اگر از آن مراقبت نشود، سریع تر آسیب دیده و دیرتر ترمیم می شود. با ما در ادامه این مبحث همراه باشید تا با اهمیت مراقبت از پوست دور چشم و لزوم خرید کرم دور چشم در کنار خرید کرم ضد چروک آشنا شوید. در انتها نیز لیستی از بهترین محصولات این لاین پوستی را به شما معرفی خواهیم کرد.

نحوه مصرف کرم دور چشم

همانطور که بارها به این نکته اشاره شد ، پوست اطراف چشم بسیار حساس و نازک است. بنابراین وقتی می‌خواهید به دور چشمتان کرم بزنید باید به آرامی این کار را انجام دهید و از فشار دادن انگشت به روی پوست یا حرکات تند انگشت به این طرف و آنطرف در زیر چشم خودداری کنید تا کرم دور چشم بتواند به بهترین شکل نتیجه دهد. ابتدا کرم را به صورت نقطه‌ای زیر چشمتان بزنید. سپس با کمک انگشت حلقه سعی کنید به آرامی آن را پخش کنید. کرم دور چشم را به پلک بالا و زیر ابروهایتان نیز بزنید تا از افتادگی و چروک افتادن آن‌ها جلوگیری کنید. بهتر است حرکات دست از پایین به بالا و به سمت داخل یا استخوان بینی باشد. همچنین بهترین زمان برای استفاده از کرم دور چشم، شب هنگام خواب است.

تفاوت بادی اسپلش با بادی میست، عطر و ادکلن

در واقع بادی میست و بادی اسپلش در یک گروه به نام اسپری بدن قرار میگیرند و تفاوتی ندارند. شما با خرید بادی اسپلش و بادی میست محلولی با غلظت کمتر نسبت به عطر و ادکلن در اختیار خواهید داشت. که این محلول از درصد کمتر از روغن های معطر برخوردار است. در عوض در ترکیبات آن روغن های ضروری برای پوست بدن استفاده شده که بدنتان را نرم میکند. همچنین درصد آب و الکل بیشتری در آن استفاده شده است که به پخش بیشتر و اسپری بهتر کاربرد دارد. البته این امر باعث میشود که بادی اسپلش ماندگاری کمتر و در عوض پخش بوی بیشتری داشته باشد. تفاوت دیگر در موضع استفاده بادی اسپلش و ادکلن است. درست است که شما میتوانید ادکلن را در نواحی پالس دار بدن، مانند مچ دست، گردن و پشت زانو خود اسپری کنید. اما این کار باعث ایجاد حساسیت، افزایش درصد آفتاب سوختگی و خشکی پوست شود. پس بهتر است بر لکه ی ایجاد شده روی لباستان چشم پوشی کنید و آن را صرفا بر روی لباس خود اسپری کنید. این در حالی است که شما پس از خرید بادی اسپلش حتما باید آن را مستقیما به پوست اسپری کنید. بادی اسپلش ها با بوی سبکی که دارند هیچگاه موجب آلرژی، حساسیت و سردرد نمیشوند. همچنین خرید بادی اسپلش به مراتب نسبت به ادکلن بسیار اقتصادی است و به دلیل حجم بالای محصولات ارائه شده یقینا به صرفه تر است. و شما میتوانید با خیال راحت آن را به سراسر بدن خود اسپری کنید.