همیشه بدست آوردن پول، کار سختی بوده و همه انسان‌ها برای بیشتر بدست آوردن آن تلاش می‌کنند تا با استفاده از پول‌شان، کیفیت زندگی خود را بهبود ببخشند، بهتر و راحت‌تر زندگی کنند و لذت بیشتری از زندگی‌شان ببرند. از آنجایی که در بازی پابجی، واحد پول یوسی می‌باشد و مانند هر پول دیگری بدست آوردن آن سخت ولی لازم است، بنابراین ما این مقاله را تهیه کردیم تا راه‌های بدست آوردن یوسی در بازی پابجی را به شما اطلاع دهیم.

یوسی در بازی پابجی چگونه بدست می‌آید؟

یوسی در بازی پابجی اصلا راحت بدست نمی‌آید. در همان ابتدا شاید تعداد کمی یوسی در حساب‌تان باشد ولی از آنجایی که باید تجهیزات و وسایل برای کارکتر خود تهیه کنید و البته از آنجایی که کلیه خریدهای درون بازی با یوسی انجام پذیر است پس بدیهی‌ست که بعد از خریدهای اولیه، یوسی شما ته کشیده و کفگیرتان به ته دیگ بخورد.

وقتی به اینجا رسیدید، چه کاری از دستتان برمی‌آید؟ مطمئنا بازی دیگر به صورت رایگان و بی‌زحمت به شما یوسی نخواهد داد؛ پس چه باید کرد؟

نگران نباشید! هر دردی درمانی دارد و کمپانی سازنده بازی نیز برای شما راه‌حل‌هایی دارد. بازیکنان در این بازی مهیج می‌توانند یوسی را از فروشگاه داخل بازی خریداری کنند. پکیج‌های یوسی به صورت پک‌های چند عددی با تعداد مختلف وجود دارد که هر بازیکن با توجه به بودجه و نیاز خودش پکیجی که نیاز دارد را بخرد.

از آنجایی که ما ایرانی‌ها همیشه متمایز از دنیا هستیم، در اینجا هم همه می‌توانند این کار را به راحتی انجام دهند به جز ما!! به خاطر اینکه ما تحت تحریم هستیم و کارت‌های بانکی ما در سیستم بین‌المللی اعتباری ندارد.

البته باز هم جای نگرانی نیست؛ چرا که هنر نزد ما ایرانی‌ها است و بس! کسانی پیدا شده‌اند که فروشگاه‌های اینترنتی تاسیس کرده و پکیج‌های متنوع یوسی پابجی را می‌فروشند و شما می‌توانید با پرداخت ریالی، این پکیج‌ها را خریداری کنید.

البته قیمت‌شان چون وابسته به دلار است در کشور ما نوسان دارد و لحظه‌ای تغییر می‌کند اما باز هم جای شکرش باقی‌ست که امکان خرید داریم.

البته اگر شما کسی را در کشورهای دیگر داشته باشید و آنقدر به آنها اعتماد کنید که اطلاعات اکانت گوگل پلی خود در اختیارشان قرار دهید، می‌توانید از آنها درخواست کنید که حساب‌تان را برای شما شارژ کنند و یا از داخل بازی برای شما یوسی بخرند.

از طرفی بعضی از سایت‌ها هستند که اطلاعات اکانت شما را با جزئیات کامل از شما می‌خواهند و بعد از آنکه شما مبلغ پکیج یوسی مورد نظرتان را واریز کردید، اکانت شما را هک کرده و شروع به خرابکاری و یا برداشتن یوسی‌های شما می‌کنند. به همین دلیل برای خرید یوسی به جز آیدی اکانت‌تان چیز دیگری مانند رمز و این‌ها را در اختیار سایت‌ها قرار ندهید.

اتفاقا می‌خواستم به شما فروشگاهی را معرفی کنم که از هر نظر می‌توانید به آنها اعتماد کنید و به راحتی خرید خودتان را انجام دهید.

خرید یوسی پابجی در وب سایت آسان جم، به راحتی و با بالاترین میزان امنیت انجام می‌شود. این وب سایت فروشگاهی برای جلب رضایت مشتریانش، در هفت روز هفته خدمت‌رسانی می‌کند، پشتیبانی آنلاین 24 ساعته دارد و قیمت‌ پکیج‌هایش از سایر فروشگاه‌ها مناسب‌تر است.

البته راه دیگری نیز وجود دارد که شما موجودی یوسی خود را در بازی افزایش دهید. در بازی پابجی دو رقابت اصلی وجود دارد: رویال پس و الیت رویال پس. ورود به این رقابت‌ها، مقدار مشخصی یوسی به عنوان ورودی نیاز دارد. وقتی شما این میزان یوسی را هزینه کردید و وارد زمین این رقابت‌ها شدید، باید نهایت تلاش خود را به کار ببرید که پیروز شوید. در پایان این رقابت‌ها دو حالت وجود دارد یا شما به عنوان بازنده از رقابت حذف می‌شوید و یا پیروز میدان هستید و سایرین را حذف کرده‌اید.

اگر بازنده میدان نبرد بودید که با یوسی‌ای که هزینه کرده‌اید خداحافظی کنید ولی اگر برنده میدان مبارزه بودید و توانستید سایرین را حذف کنید و شکست دهید، به شما تبریک می‌گویم؛ چرا که علاوه بر چشیدن طعم شیرین پیروزی، شما توانسته‌اید چند برابر یوسی‌ای که برای ورود به رقابت هزینه کرده‌اید را به عنوان جایزه دریافت کنید.

پس اگر به دنبال حفظ یوسی‌هایتان در بازی هستید، شرکت در رقابت‌های رویال پس و الیت رویال پس را فراموش نکنید؛ البته اگر به پیروز شدن خودتان اطمینان دارید و گرنه که نه تنها به میزان یوسی‌هایتان افزوده نمی‌شود بلکه به مرور تمام پس اندازهایتان را نیز از دست می‌دهید.

بازی پابجی به قدری اعتیاد آور است که ورود به آن دست خودتان است ولی خروج از آن دست کرام‌الکاتبین!!!!

سخن آخر:

اگر از بازیکنان این بازی مهیج و جذاب هستید، از تهیه یوسی غافل نشوید که کلید پیروزی شما در گرو داشتن یوسی و خرج کردن آن در راه درست است. راه درست خرج کردنش هم، خرید لباس‌های مناسب، تجهیزات و سلاح‌های پیشرفته و افزایش قدرت خودتان است. هرچه بیشتر برای زنده ماندن و از میدان به در کردن رقبای‌تان بیشتر تلاش کنید، در پنهان شدن حرفه‌ای باشید و بتوانید تله‌های زیرکانه برای سایرین بگذارید، شانس پیروزی‌تان بیشتر خواهد شد.