در روزهای کرونایی با رزرو و اجاره ویلا استخردار در شمال علاوه بر سکونت در اقامتگاه‌های پاک اتاقک، سفری ایمن و کم‌هزینه را تجربه کنید.

 

به طور طبیعی انسان‌ها در سفر کردن با اتفاقات و رخدادهای جدیدی مواجه می‌شوند و اطلاعات و تجربیات تازه‌ای را کسب می‌کنند. علاوه‌برآن مسافران در کنار خانواده و دوستان به ثبت خاطراتی زیبا و فراموش ناشدنی می‌پردازند که در بیشتر مواقع با گذشت زمان و مرور آنها حس خوبی را پیدا می‌کنند. یکی از مکان‌هایی که از گذشته تا به امروز برای ایرانیان یادآور خاطرات خوشی بوده مناطق شمالی کشور است زیرا از جاده پر پیچ‌وخم چالوس گرفته تا نقاط شمالی کشور مملو از مناظر دیدنی و طبیعتی منحصربه‌فرد است که در دنیا مشابه آن را به‌ندرت می‌توان یافت. به همین دلیل روزانه شمار بسیاری از افراد برای استفاده از این طبیعت بی‌نظیر راهی شمال کشور می‌شوند تا در دامان طبیعت روزهایی را به‌دوراز مشغله‌های کاری در کنار خانواده و دوستان خود سپری کنند.

 درگذشته بسیاری از افراد به همراه دوستان و خانواده در کنار دریا و جنگل چادر می‌زدند و با روشن‌کردن آتش و پهن کردن بساط کباب اوقات خوشی را سپری می‌کردند. اما امروزه که بیشتر مسافران علاقه‌مند به گذراندن سفری ایمن، بهداشتی و آرام هستند برای سکونت به سمت اقامتگاه‌هایی همچون کلبه، سوییت، هتل و ویلا روی آورده‌اند تا بدون دغدغه در محیطی آرام و دلپذیر اوقات خوشی را بگذرانند.

اما یکی از مسائل اساسی که به‌خصوص در روزهای کرونایی به شدت موردتوجه مسافران قرار دارد تأمین محلی مناسب برای سکونت است. درگذشته نه‌چندان دور مسافرانی که از ویلای شخصی برخوردار نبودند برای اقامت باید به شهر موردنظر مراجعه می‌کردند و پس از مشاهده ویلاهای مختلف محلی مناسب را برای سکونت می‌یافتند که این مسئله علاوه بر زمان‌بر بودن در ساعات پایانی روز مسافران را مجبور به سکونت در ویلاهایی می‌کرد که شاید مطابق با سلیقه و خواسته آنها نبود.

 

چگونه ویلایی با کمترین هزینه را در شمال کشور اجاره کنیم؟

باتوجه‌به مشکلات فراوانی که در زمینه اجاره اقامتگاه مناسب برای مسافران درگذشته وجود داشت، باروی کار آمدن وبسایت‌ها و اپلیکیشن‌های فعال در حوزه اجاره اقامتگاه، بستری فراهم شد که مسافران در کوتاه‌ترین زمان ممکن محلی مناسب را برای اقامت خود و خانواده رزرو کنند و نگران اتلاف زمان و یافتن ویلایی مناسب در شهر مقصد نباشند.

اما از بین وبسایت‌ها و اپلیکیشن‌های فعال در حوزه اجاره اقامتگاه، سامانه هوشمند اتاقک با کسب رتبه نخست اجاره آنلاین اقامتگاه در کشور قدمی فراتر گذاشته و علاوه بر ترویج فرهنگ سفرهای اقتصادی بستری را فراهم کرده که مسافران قبل از سفر به‌راحتی با مراجعه به این وبسایت و اپلیکیشن به مشاهده آگهی‌های اجاره ویلا ارزان در رامسر کشور پرداخته و با هر میزان بودجه و سلیقه‌ای اقدام به اجاره ویلا از اتاقک کنند.

در همین راستا علاقه‌مندان سفر به نقاط شمالی کشور به‌جای سکونت در محل‌های ناایمن و غیربهداشتی می‌توانند قبل از سفر با یک کلیک ساده به سامانه هوشمند اتاقک مراجعه کنند و ضمن تطبیق امکانات اقامتگاه‌های اجاره‌ای با خواسته‌های خود و همچنین مشاهده تصاویر واقعی از ویلا، و قیمت آن اقدام به رزرو در مدت معین کنند و با آرامش خاطر سفری جذاب را به همراه دوستان و خانواده داشته باشند.

 

 در چنین حالتی مسافران مجبور نیستند که پس از طی مسافت طولانی و خستگی سفر تازه به دنبال اقامتگاهی مناسب گشته و پس از سردرگمی و مواجهه با قیمت‌های عجیب‌وغریب و مشاهده مکان‌های نامطمئن در نهایت تن قیمت‌های نامعقول دهند.

یکی دیگر از اقداماتی که سامانه هوشمند اتاقک برای مسافران انجام داده ایجاد اقامتگاه‌های پاک باتوجه‌به شیوع گسترده بیماری کروناست. به شکلی که متقاضیان اجاره ویلا ساحلی در شمال برای سکونت در اقامتگاهی بهداشتی می‌توانند به بخش اقامتگاه‌های پاک در وبسایت و اپلیکیشن اتاقک مراجعه کنند و با مشاهده ویلاهای که با رعایت پروتکل‌های بهداشتی پس از یک روز تخلیه به‌صورت کامل ضدعفونی شده اقدام به رزرو ویلا استخردار در رامسر کنند که با این اقدام علاوه بر حس امنیت و آرامش، سفری سلامت را تجربه خواهند کرد.

اما با تمامی این موارد بازهم بخش پشتیبانی سامانه هوشمند  otaghakمسافران را تنها نگذاشته و از ابتدای اقامت در ویلای اجاره‌ای شمال به‌صورت 24 ساعته تا انتهای سفر آماده پاسخگویی به مسافران است تا در صورت هرگونه نارضایتی از محل سکونت مسافران اقدامات مناسب را صورت داده و مشکل احتمالی را مرتفع کند.

درهرحال با چنین امکاناتی سامانه هوشمند اتاقک با امکان رزرو آنلاین ویلا، سوئیت و خانه در شمال کشور در کمترین زمان ممکن و متناسب با بودجه مسافران بستری را فراهم کرده که ضمن رعایت پروتکل‌های بهداشتی و پشتیبانی 24 ساعته سفری دلپذیر و خوشایند برای مسافران فراهم شود.