اگر از جمله افرادی باشید که به دنبال بهترین قیمت‌های بلیت سفر یا تجربه اقتصادی‌ترین سفر هستند، دانستن نکته‌هایی مثل بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما یا ترفندهای جستجوی بلیط هواپیما با قیمت مناسب، می‌تواند مفید باشد. با هر هدفی که قصد سفر داشته باشید،‌ مثل سفرهای کاری، سفرهای دانشجویی، سفرهایی درمانی یا حتی سفرهای تفریحی، پیدا کردن ارزان‌ترین بلیط هواپیما، می‌تواند به میزان بسیار زیادی در هزینه‌های سفرتان صرفه جویی کند. در این مقاله قصد داریم تا نکته‌هایی ساده اما بسیار کاربردی که در هنگام خرید بلیط هواپیما مفیدند را با شما در میان بگذاریم.

بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما

بهترین زمانی که می‌توانید برای خرید ارزان‌ترین بلیط هواپیما اقدام کنید، زمانی است که برای مقصد مورد نظرتان، چه داخلی چه خارجی، تقاضا کم باشد. بنابراین اگر می‌خواهید به صرفه‌ترین بلیط هواپیما را تهیه کنید، بهتر است در زمانی که برای سفرتان انتخاب می‌کنید، انعطاف‌پذیر باشید. در مورد پروازهایی که به صورت چارتری فروخته می‌شوند، هرچه به زمان پرواز نزدیک‌تر شویم و بلیط‌های فروخته شده به حد نساب نرسد، می‌توانید پرواز موردنظرتان را با قیمت پایین‌تری بخرید. معمولا خرید بلیط هواپیما لحظه آخری گزینه اقتصادی‌تری محسوب می‌شود.

خرید بلیط هواپیمای چارتری بهتر است یا بلیط هواپیمای سیستمی؟

هنگامی که تصمیم به انتخاب نوع بلیط سفرتان می‌گیرید،‌ برای اینکه سفر با کیفیت‌تری داشته باشید به عوامل دیگری به غیر از قیمت هم باید توجه کنید. مثلا اگر همراه‌تان کودک خردسال دارید و یا در مورد زمان سفرتان خیلی مطمئن نیستید خرید بلیط هواپیما سیستمی برای شما انتخاب بهتری خواهد بود. قیمت بلیط هواپیمای سیستمی برای کودکان بین 2 تا 12 سال ارزان‌تر است و در صورتیکه قصد تغییر تاریخ سفرتان را داشته باشید، می‌توانید با پرداخت جریمه کنسلی، بلیط‌‌تان را برای تاریخ دیگری تهیه کنید. این در حالی‌ست که قیمت بلیط هواپیمای چارتری برای بزرگسالان و کودکان تفاوتی ندارد و در صورتیکه بخواهید بلیطتان را کنسل کنید، وجهی به شما بازگردانده نمی‌شود.

برای خرید بلیط هواپیما، بهترین وب سایت، کدام است؟

یکی از بهترین وب سایت‌هایی که می‌توانید برای تهیه بلیط هواپیما با بهترین قیمت به آن مراجعه کنید، وب سایت اسنپ تریپ است. اسنپ‌تریپ به شما این امکان را می‌دهد که با هر بودجه‌ای در هر زمانی بتوانید دقیق‌ترین جست‌وجو و انتخاب بلیط هواپیما را داشته باشید.مراحل کوتاه و آسان خرید اینترنتی بلیط هواپیما از اسنپ‌تریپ با وارد کردن مبدا و مقصد و تاریخ سفر آغاز می‌شود و با چند کلیک به مرحله پرداخت و دریافت بلیط هواپیما ختم می‌شود تا بدون صرف وقت و هزینه برای خرید حضوری بلیط هواپیما در دنیای پرمشغله‌ی امروز، خدمتی در جهت سفر آسان و ارزان باشد.در سیستم خرید آنلاین بلیط هواپیما از اسنپ‌تریپ می‌توانید در تاریخ دلخواهتان تنها با یک جست‌وجوی ساده، تعداد پروازها، ظرفیت و قیمت را ببینید و سپس با استفاده از فیلترها، ایرلاین مورد نظرتان را انتخاب کنید، بلیط چارتری را سیستمی را برگزینید، نوع و امکانات پرواز را بسنجید و از میان گزینه‌های متنوع موجود، مناسب‌ترین، ارزان‌ترین و معتبرترین بلیط هواپیما را برای سفرتان انتخاب کنید.تیم پشتیبانی اسنپ‌تریپ در تمام روزهای هفته و 24 ساعت شبانه روز پاسخگوی تماس‌های شماست تا در هر مرحله اگر مشکل یا سوالی داشتید همراهیتان کند.