اگر خانه دوبلکس دارید و می خواهید از پله های زیبا برای طبقه بالایی خانه تان استفاده کنید، ما به شما راه پله شیشه ای را پیشنهاد می کنیم. راه پله شیشه ای به دلیل اینکه زیبایی خاصی به خانه ما می دهند، می توانند بهترین گزینه برای ما که میخواهیم خانه زیبایی داشته باشیم باشند. معمولاً راه پله شیشه ای، با مقاومت خیلی بالا ساخته می شود و به‌ صورت سکوریت و لمینت هستند. کنتراست رنگی که در راه پله شیشه ای که به وجود می آید، زیبایی چشمگیری به مکان هایی که این پله ها در آنجا نصب می شود، می دهد.

راه پله شیشه ای ایران لاکوبل

بسیاری از افراد برای راه رفتن روی پل های شیشه ای مردد هستند و ترس از شکستن این پله ها دارند؛ اما راه پله شیشه ای به صورت چند لایه ساخته می‌شود و نیاز نیست که نگران این موضوع باشید که این شیشه ها دچار شکنندگی بشوند. از راه پله ای شیشه ای در بسیاری از مراکز و ساختمان های تجاری و اداری یا در فروشگاه ها استفاده می شود. این پله های شیشه ای، تنوع زیادی دارند و در بسیاری از خانه ها و ویلاهای لاکچری هم از آنها استفاده می شود.

دلیل استفاده از راه پله های شیشه ای

قطعاً شما در بسیاری از مکان های مختلف با پله های شیشه ای برخورد داشته اید که در نگاه اول زیبایی و خاص بودن این پله ها شما را جذب کرده باشد؛ ولی در بعضی برخی از موارد هم شاید از خود بپرسید که دلیل استفاده از راه پله شیشه ای چیست؟ اولین دلیلی که کاملاً مشخص است، زیبایی و تک بودن و خاص بودن راه پله شیشه ای است؛ اما دلیل دیگری که از راه پله های شیشه ای استفاده می کنند، این است که مقاومت و تحمل این شیشه های سکوریت بسیار بالا هستند و در برابر تغییرات و نوسانات دمایی تحمل زیادی دارند.

راه پله های شیشه ای، با این که از شیشه ساخته شده اند، اما به صورت چند لایه دیده می‌شوند و همین امر باعث می‌شود که مقاومت بسیار بالایی داشته باشند و به هیچ وجه نیازی نیست که شما نگران قدم ‌زدن روی راه پله های شیشه‌ای باشید. شاید با خود بگویید که اگر بخواهیم از راه پله های شیشه ای در مکان هایی که رفت و آمد و حمل بار در آنجا زیاد انجام می شود استفاده کنیم، ممکن است آسیب جدی به شیشه ها وارد شود؛ اما اینگونه نیست؛ زیرا پله های شیشه ای، از جنس سیکوریت ساخته می شوند و دوام و مقاومت بالایی دارند.

چگونگی نصب راه پله های شیشه ای

همانطور که می دانید پله های شیشه ای، طرفداران بسیار زیادی دارد و دلیل آن هم این است که زیبایی خاصی به خانه و محلی که نصب می شود می دهد. از پله های شیشه ای، در بسیاری از مکان های تجاری و اداری استفاده می شود؛ اما بسیاری از کسانی هم که می خواهند خانه زیبایی داشته باشند، از این پله ها استفاده می کنند. پله های شیشه ای از مدل ها و رنگ ها و طرح های مختلف ساخته می شوند و شما بسته و مکانی که می خواهید از این پله ها استفاده کنید، می توانید مدل آن را انتخاب کنید. شیشه ای که در این پله ها استفاده می شود، شیشه لمینت و سکوریت است که در بسیاری از موارد این دو با هم ترکیب می شوند. معمولا پله های شیشه ای مقاومت بسیار بالایی دارند که مقاومت بالا به این دلیل است که در تولید آن از چند لایه استفاده می شود.

قیمت راه پله شیشه ای ایران لاکوبل

همچنین اسکراچر های آهنی که در زیر این شیشه ها وجود دارد، میتواند مقاومت آن را چند برابر کند. نصب و راه اندازی این پله ها، بسیار آسان است؛ اما به این معنی نیست که خود اقدام به نصب آنها کنید؛ زیرا خطرات احتمالی وجود دارد که ممکن است به شما آسیب جدی بزند. شما میتوانید این پله ها را بسته به نوع و مکان مورد نظر خود، توسط شرکتهای فروشنده خریداری کنید.

آشنایی با قیمت خرید و نصب راه پله های شیشه ای

قطعا برای شما هم پیش آمده است که وارد مکانی شوید و پله های شیشه ای آن مکان نظر شما را جلب کرده باشد و تصمیم گرفته باشید که برای خانه خود هم از این راه پله شیشه‌ای استفاده کنید؛ اما یکی از مهمترین درگیری هایی که در ذهن هر کس که می خواهد وسیله ای را خریداری کند به وجود می آید، قیمت و هزینه آن است. در رابطه با قیمت راه پله شیشه ای، باید بگوییم که قیمت و هزینه نصب خریداری این پله ها بستگی به ارتفاع محلی که می خواهد نصب شود یا تعداد پله هایی که به کار برده می شود دارد.

ایران لاکوبل

 

جمع بندی

در این مقاله شما متوجه موضوع شده اید که پله شیشه ای چه تاثیری می تواند در زیبایی محلی که نصب می شود بگذارد. برای خرید این پله ها، فروشگاه های زیادی در کشور وجود دارد که در زمینه فروش این نوع پله ها و نصب و راه اندازی آن فعالیت می کنند؛ اما اگر بخواهیم یکی از بهترین مراکز فروش پله های شیشه ای را برای شما مثال بزنیم،  باید به مرکز فروش شیشه و آینه ایران لاکوبل اشاره کنیم. شما می توانید پله های شیشه ای را در ایران لاکوبل به راحتی خریداری کنید و آن را در مکان مورد نظر خود نصب کنید. برای خرید از این فروشگاه، می توانید به سایت رسمی فروشگاه یعنی iranlacobel.com مراجعه کنید تا بتوانید به صورت اینترنتی و غیرحضوری سفارش خود را ثبت کنید.