وقتی دنبال خرید چیزی هستید چه کار می کنید؟ مطمئنا اول از همه در گوگل جستجو می کنید. مثلا شما به دنبال خرید یک اسباب بازی برای کودک خود هستید وقتی می خواهید دنبال آن در گوگل بگردید یا کلمه اسباب بازی فروشی را می زنید و یا گاهی هم منطقه خود را هم اضافه می کنید مثلا  اسباب بازی فروشی در میرداماد را جستجو کردید و صفحه ای برای شما باز می شود که به ترتیب فروشگاه هایی برای شما به نمایش گذاشته شده اند. آیا فکر می کنید رتبه اول قرار گرفتن  سایت شانسی است؟ باید به شما بگوییم خیر! در اینجا قهرمان داستان یعنی سئو وارد می شود. با ما در شرکت ریراکوهمراه باشید تا شما را با سئو آشنا کنیم.

سئو چیست؟

اگر بخواهیم خیلی تخصصی صحبت کنیم سئو بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو است! حالا شاید برای خیلی از افراد این جمله  نامفهوم باشد پس به زبان ساده می توان سئو تمام کارهایی است که شما بر روی سایت خود انجام می دهید تا به گوگل ثابت کنید شما لیاقت قرار گرفتن در جایگاه برتر را دارید. رتبه اول و قرار گرفتن در نتایج بالا  بر اساس رتبه ای که گوگل به سایت می دهد مشخص می شود پس به هیچ عنوان شانسی نیست.

روش های مختلف سئو سایت

سئو کلاه سیاه : همان طور که به نظر می رسد این سئو عملیات غیر قانونی برای رسین به نتیجه و رتبه بهتر است و اگر گوگل متوجه شود شما را جریمه می کند.

سئو کلاه خاکستری:  در این روش شما خلاف های کوچکی انجام می دهید و به اصطلاح سعی می کنید گوگل را دور بزنید و فریبش بدهید. اینکار دقیقه مثل رد شدن از چراغ قرمزهایی است که دوربین ندارند و شما می خواهید به نحوی قانون را گول بزنید

سئو کلاه سفید:  این روش  کاملا قانونی است و هیچ تخلفی در آن صورت نمی گیرد.

سه بخش مهم برای یک سئو هدفمند

برای اینکه در رتبه عالی صفحه نتیج گوگل باشید باید این مراحل را انجام دهید:

سئو تکنیکال

این نوع سئو مربوط به زیر ساخت وزیر بنای سایت است و ربطی به محتوای سایت ندارد. در واقع این سئو فنی است و به موتور جستجو برای دسترسی راحت تر به سایت شما کمک می کند.

سئو داخلی

شما از طریق سئو داخلی ترافیک سایت خود را بالا می برید حالا شاید برایتان سوال باشد که چگونه؟ انتشار محتوای با کیفیت،مفید و جذاب و همچنین تصاویر، تگ ها وعنوان عکس یاALT عکس  از فرایند سئو داخلی محسوب می شود.

سئو خارجی

سئو خارجی همان بک لینک ها هستند. بک لینک ها به گوگل نشان می دهند که محتوای شما با کیفیت بوده ومورد استقبال قرار گرفته است. حالا این بک لینک ها می توانند از طریق شبکه های اجتماعی مانند فیس بوک اتفاق بیفتد و یا از طریق بلگ های مختلف.

تولید محتوا در اینستاگرام (سئو اینستاگرام)

 یکی از بحث های بسیار داغ امروز سئو اینستاگرام است.جالب است بدانید  در ایران بالای 24 میلیون نفر عضو اینستاگرام هستند. هشتگ هایی که در اینستاگرام گذاشته می شوند بسیار تاثیر گذار هستند. شما با مدیریت پیج اینستاگرام  و با تولید محتوا، ویدیو و ساخت پادکست در پیج کاری خود و قرار دادن هشتگ های مرتبط و تاثیرگذار می توانید برند و محصولات خود را به خوبی معرفی کنیدو از این راه مشتریان بسیاری به دست آورید و کسب درآمد کنید.

تاثیر رتبه اول بودن در گوگل

طراحی سایت و خدمات سئو برای هر بیزینسی حائز اهمیت است. یک سایت جذاب با سئو درست در رتبه اول گوگل قرار می گیرد و این باعث دیده شدن و فروش بیشتر می شود زیرا معمولا افراد همان صفحه اول گوگل را مشاهده می کنند. مثلافکر کنید شما یک خشکشویی دارید و در هنگام جستجودر گوگل اول از همه اسم شما باشد اگر 500 نفر به دنبال خشکشویی باشند و فقط 100 نفر شما را انتخاب کنند درآمد شما فوق العاده خواهد بود. اصول طراحی سایت برای راحتی بازدید کاربران بسیار مهم است وباید این کار را به تیم حرفهای بسپارید. برای گرفتن قیمت طراحی سایت و مشاوره فقط کافی است به صفحه طراحی سایت شرکت ریراکو بروید و فرم درخواست مشاوره را پر کنید و یا با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

با شرکت مطمئن همکاری کنید

شرکت ریراکو با تیم مجرب خود که شامل سئوکار، محتوانویس، طراح و برنامه نویس است به شما کمک می کند تا شما به اهدافتان برسید و در این راه گام به گام در طول مسیر با شما خواهند بود. برای ارتباط با تیم مشاوره سئو ریراکو فقط کافی است با شرکت ریراکو تماس بگیرید تا سایت شما بر اساس نیازها ورقبا مورد بررسی قرار بگیرد.