اگر جزو میلیون ها کاربر فعال اینستاگرام هستید و از این اپلیکیشن در کسب و کار خود استفاده می کنید، بی شک روش های مختلفی را برای افزایش فالوور امتحان کرده‌اید. روش‌های موفق و نا‌موفقی که همه در پیش می‌گیرند. شما می‌توانید در کنار کسب موفقیت های چشمگیر در اینستاگرام، شکست های بزرگی را نیز تجربه نمایید. اما ما چرا در اینستاگرام شکست می‌خوریم یا در اینستا موفق می‌شویم؟ همه کسانی که در اینستاگرام به تخصص افزایش فالوور دست یافته‌اند بر این مهم تاکید می‌کنند که روش از هر چیز و کار دیگری برای ما اهمیت بیشتری دارد. در اصطلاح به تخصص روش‌های افزایش فالوور اینستاگرام رایگان، استراتژی افزایش فالوور نیز می‌گویند.

افزایش فالوور اینستاگرام

استراتژی‌های افزایش فالوور در اینستاگرام کدام‌اند 

بگذارید اول از واژه سخت استراتژی رفع ابهام کنیم. این استراتژی استراتژی که می‌گویند دقیقا یعنی چه؟ این واژه از  علوم نظامی آمده است و عملا مجموعه روش‌ها، امکانات، و توانایی‌ها و ناتوانی‌های ما برای رسیدن به یک هدف را در یک بازه زمانی خاص شامل می‌شود. به روش ها و راه هایی که در طی یک زمان مشخص به کسب موفقیت ختم می شوند، استراتژی می گویند.  

استراتژی‌ها چگونه شما را لاغر می‌کنند 

 آیا تمامی استراتژی ها به موفقیت ختم می شوند؟ بی شک نه! چرا که صرفا بکارگیری استراتژی های درست می‌توانند راهی برای رسیدن به موفقیت و پیشرفت باشند. استراتژی های غلط نیز نقطه مقابل استراتژی های درست هستند. چگونه؟ بگذارید با طرح مثالی این موضوع را برایتان شرح دهیم. فرض کنید که قصد سفر به یکی از استان ها را دارید؛ از این رو اقدام به جمع آوری تجهیزاتی همچون کفش کوهنوردی عالی، تجهیزات کمپ برند، کاپشنی از لایه های پر قو و همچنین بهترین برند باتون در بازار، می کنید. تمامی موارد گفته شده برای یک سفر عالی به یکی از مناطق سردسیر عالی هستند؛ اما مقصد سفر شما یکی از جزایر جنوبی کشور در فصل تابستان است. با به همراه داشتن این تجهیزات در جنوب کشور، صرفا لذت سفر را با کاهش شدید وزن جایگزین می کنید. از این رو می توان به اهمیت و درستی انتخاب استراتژی اشاره کرد.

استفاده از حرفه‌ای ‌های اینستاگرام و تبلیغات گسترده

الگو گرفتن از حرفه ای های اینستاگرام می تواند یکی از روش های موثر در پیشرفت اینستاگرام باشد. بی شک پیج برند ها، اینفلوئنسرها، ورزشکاران بنام، سلبریتی ها و دیگر پیج هایی که در اینستاگرام روند خوبی را در پیش می گیرند، می توانند الگوی مناسبی برای شما باشند. بدیهی است که این پیج ها به واسطه شهرتی که دارند، مخاطبان و فالوور های زیادی را نیز با خود به همراه دارند؛ از این رو بستر مناسبی برای تبلیغات گسترده کسب و کارتان هستند. با تبلیغات مناسب در پیج حرفه ای های اینستاگرام می توانید تا حد چشمگیری بر مخاطبان خود اضافه کنید.

افزایش فالوور اینستاگرام

استفاده از آژانس‌های تبلیغاتی که متخصص افزایش فالوور اینستاگرام هستند

روش دیگری که برای پیشرفت و افزایش فالوور اینستاگرام رایگان می توانید در پیش بگیرید، استفاده از آژانس های تبلیغاتی که متخصص افزایش فالوور اینستاگرام رایگان هستند، است. از آنجایی که امروزه تعداد و افزایش فالوور اینستاگرام نقش مهمی در پیشرفت کاری و اعتماد سازی مشتریان ایفا میکند، شرکت ها و آژانس هایی در این حیطه شروع به فعالیت کرده اند. این شرکت ها با بکارگیری استراتژی ها و روش های نوین و درست از جمله تبلیغات گسترده، محتوا گذاری هدفمند، استفاده از استراتژی های پرکاربرد و غیره، نسبت به افزایش فالوور اقدام می کنند. ناگفته نماند که آژانس های تبلیغاتی در ابتدای امر پیج اینستاگرامی، کسب و کار، رقبا و دیگر عوامل مرتبط با پیشرفت شما را بررسی کرده و نسبت به تقویت آن اقدام می کنند. اما بدیهی است که این روش جدا از تاثیر شگفت و مثبتی که بر پیج شما می گذارد، یکی از روش های هزینه بر در افزایش فالوور است.

 

ارتباط گسترده با جامعه اینستاگرام

یکی از ارکان اصلی در استفاده از اینستاگرام، بدون در نظر گرفتن حیطه کسب و کاری که در آن فعالیت دارید، ارتباط موثر با کاربران اینستاگرام است. بدون برقراری ارتباط با کمی چاشنی حس، هیچ دلیلی برای حضور کاربران در اینستاگرام وجود ندارد. یکی از متخصصان حاذق در اینستاگرام، تایلر جی مک کال که تا کنون بیش از 17000 فالوور را در اینستاگرام به خود جذب نموده است، در این زمینه نظریه هایی را به اشتراک گذاشته است. تایلر جی مک اشاره می کند که "هرگاه با یک فرد جدیدی ارتباط می گیرند، حساب کاربری خود را به او معرفی کرده و به او شانس این را می دهید که ببیند چه چیزی را با او به اشتراک گذاشته اید". بنابراین با بکار گیری مراحلی که در ادامه به آن اشاره می کنیم، می توانید فرصت های بیشتری را برای خود فراهم سازید:

  • با اکانت های تاثیر گذار و پر مخاطب در ارتباط باشید.
  • اهداف خود را در برقراری ارتباط با کاربران مشخص کنید.
  • پیج رقبای خود را فالو کرده و با آنها ارتباط بگیرید.
  • شیر کردن پست رقبا با ذکر منبع دقیق و درست
  • کامنت گذاری هدفمند
افزایش فالوور اینستاگرام

جمع بندی

اگر جزو افرادی هستید که تمایل دارید تا در پلتفرم اینستاگرام مخاطب و مشتریانی برای خود جذب نمایید، بایستی با اصول اولیه و نکاتی برای افزایش فالوور و مخاطب آشنا شوید و با بکارگیری استراتژی های موثر، به افزایش فالوور اینستاگرام رایگان دست پیدا کنید. از این رو در این مقاله سعی کردیم تا به برخی از روش های موثر در جذب فالوور اشاره کنیم.  پیش از این اشاره کردیم که یکی از روش های موثر در جذب و افزایش فالوور، استفاده از آژانس های تبلیغاتی که در این زمینه تخصص دارند، است. یکی از این آژانس های معتبر که کمک شایانی به پیج شما می کند، دکتر فالوور است. با مراجعه به سایت drfollower.ir می توانید با خدمات این شرکت آشنا شده و در جهت پیشرفت پیج اینستاگرامی خود از آن ها کمک بگیرید.