خوردن یک عصرانه پاییزی در کنار افرادی که دوستشان داریم، چیزی جز آرامش مطلق نیست. اما چیزی که این حس را لذت بخش‌تر می‌کند، انتخاب یک عصرانه خوشمزه است. اگر بعد از تست کردن چیزهای مختلف، هنوز در مورد عصرانه پاییزی مورد علاقه خود به نتیجه نرسیده‌اید، محصولات پاییزی کیک خونه می‌تواند ایده آل شما باشد. در کیک خونه می‌توانید انواع کیک و شیرینی‌هایی که با استفاده از میوه‌های تازه فصل تهیه می‌شوند را پیدا کنید، به صورت آنلاین سفارش خود را ثبت کنید و لذت خوردن یک عصرانه خاص را با کیک و شیرینی‌هایی به طعم پاییز بچشید.

یک عصرانه پاییزی جذاب با کیک خونه

کیک خونه برای فصل پاییز و زمستان هم مثل بقیه فصل‌های سال، سورپرایزهای جذابی دارد. در سبد محصولاتی که کیک خونه برای فصل پاییز در نظر گرفته، انواع مختلف کیک و شیرینی پاییزی دیده می‌شوند که با استفاده از میوه‌های تازه پاییزی مثل سیب، پرتغال، کدو حلوایی و... تهیه شده‌اند. خب بهتر است سریع‌تر برویم سراغ معرفی این کیک و شیرینی‌های خوشمزه!

پای سیب

اگر بگوییم که پای سیب یکی از محبوب‌ترین گزینه‌های عصرانه در تمام جهان است، دروغ نگفته‌ایم. پای سیب کیک خونه به دلیل دستور پخت خاص آن جزو پرطرفدارترین محصولات این مجموعه است. خمیر این پای خوشمزه به طور کامل از کره تهیه شده و در نتیجه، بافت آن بسیار لطیف‌تر و طعم آن لذیذتر شده است. پای سیب با ذائقه اکثر افراد سازگاری دارد و حتی می‌توانید آن را برای مهمانی‌ها و مناسبت‌های مختلف سفارش بدهید.

پای کدو حلوایی

پای کدو حلوایی یکی از معروف‌ترین کیک های پاییزی دنیاست که در محصولات پاییزی کیک خونه هم به چشم می‌خورد. اگر عاشق چیزهای شیرین هستید، پای کدو حلوایی می‌تواند انتخابی فوق ‌العاده برای شما باشد. در پخت این کیک، علاوه بر کدو حلوایی تازه از مواد دیگری از جمله عسل و کره هم استفاده می‌شود. طبیعتا، ترکیب چنین موادی با هم در نهایت به یک پای شیرین و لذیذ با بافتی نرم منجر خواهد شد. این محصول خاص را فقط در زمان‌هایی از سال که کدو حلوایی تازه موجود است، می‌توانید سفارش دهید.

براونی پرتقال

براونی پرتقال یکی از پرطرفدارترین انواع کیک براونی کیک خونه محسوب می‌شود و گزینه‌ای عالی برای کسانی است که دوست دارند یک عصرانه پاییزی پرتقالی را سپری کنند. پرتقال تازه، زست پرتقال، شکلات، تخم مرغ و کره، مواد اصلی تشکیل دهنده این کیک خوشمزه هستند. غلطت بالای شکلات استفاده شده در این براونی و بافت نرم و خیس آن، می‌تواند هر کسی را شیفته خود کند.

کیک پرتقال

رسیدیم به یکی از خاص‌ترین محصولات کیک خونه که در هیچ جای دیگری چیزی مثل آن را پیدا نمی‌کنید. در تهیه کیک پرتقال کیک خونه از پوست (زست) و آب پرتقال کاملا طبیعی استفاده می‌شود. تخم مرغ، آرد و شکر سایر مواد تشکیل دهنده این کیک خوش آب و رنگ هستند. این کیک مخصوص فصل‌های سرد سال است و گزینه‌ای جذاب برای یک عصرانه پاییزی دلچسب محسوب می‌شود. فقط کافیست یکبار کیک پرتقال کیک خونه را سفارش بدهید تا به طرفدار پر و پا قرص آن تبدیل شوید.

کیک لیمو

کیک لیمو یکی دیگر از محصولات پاییزی کیک خونه است که در تهیه آن از پوست لیموی طبیعی استفاده می‌شود. استفاده از کره در پخت کیک لیمو، بافتی نرم به آن می‌دهد و باعث پف بهتر آن خواهد شد. شاید ظاهر کیک لیمو خیلی خاص به نظر نرسد اما به هیچ وجه، فریب سادگی ظاهری این کیک را نخورید زیرا طعم آن خاص‌تر از آن است که حتی فکرش را بکنید. چیزی که باعث خاص‌تر شدن کیک لیموی کیک خونه شده، شهدی است که با آب لیموی طبیعی تهیه شده و بعد از آماده شدن کیک به آن اضافه می‌شود.

کیک سیب

محصول پاییزی دیگر کیک خونه، کیک سیب است. اما این یک کیک سیب ساده نیست! ترکیب سیب با کشمش و گردو باعث شده تا این کیک به یکی از محبوب‌ترین محصولات کیک‌خونه تبدیل شود. در پخت کیک سیب از مواد دیگری مانند کره، روغن، آرد، تخم مرغ، شکر و دارچین هم استفاده شده است. اگر دنبال یک عصرانه پاییزی مغزدار با طعم میوه می‌گردید، کیک سیب کیک‌خونه گزینه‌ای عالی برای شماست.

کرامبل سیب

کرامبل سیب یکی دیگر از انتخاب‌های جذابی است که می‌توانید برای عصرهای پاییزی خود داشته باشید. ترکیب سیب زرد تازه همراه با کره و مغزهایی مثل گردو و بادام، منجر به یک کرامبل خوشمزه می‌شود که بافتی سفت‌تر و شیرینی بیشتری نسبت به انواع کیک خانگی  دارد. خوردن این کرامبل همراه با چایی و دمنوش، لذت آن را دو چندان خواهد کرد.

اگرچه عصرهای پاییزی به دلگیر بودن مشهور هستند، اما این موضوع کاملا به شما بستگی دارد. می‌توانید خود را به غم و غصه عصرهای پاییز بسپارید و فضای تلخ آن را با یک موزیک غمگین تکمیل کنید! یا اینکه با سفارش دادن یک کیک پاییزیِ شیرین، تلخیِ عصر پاییز را فراموش کنید. مجموعه کیک خونه گزینه دوم را ترجیح می‌دهد و به همین دلیل با قرار دادن انواع کیک و شیرینی‌های خوشمزه در سبد عصرانه پاییزی خود، مهمان جمع گرم خانوادگی شما شده و شریک لحظه‌های شادتان است.