آشپزی
آموزشگاه شيرين بيان - سرکار خانم شیرین حسینی
خانم شیرین حسینی بهترین استاد آموزش آشپزی با بیش از ٣۰ سال سابقه دارای سوابق بی ­شماری در زمینه آشپزی و مربی‌گری و کارآفرین برتر صنایع غذایی کشور هستند. ایشان در سال ١٣٨٣ به عنوان داور تخصصی جشنواره الگوهای برتر مهارت آموزی مربیان توسط اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای حاضر شدند. همچنین مربی رسمی شیلات کشور، مربی رسمی انجمن قارچ ایران، سردبیر بخش آشپزی ماهنامه غذا، سردبیر ماهنامه شیرین­ بیان هستند.
چگونه یک سینی مزه متفاوت داشته باشیم
سینی مزه یک چالش جدید برای مراسم پذیرایی در این روزها است. باید قبول کرد که دیگر نمی‌توان مانند گذشته از مهمان‌ها پذیرایی کرد. ذائقه‌ی مردم و نوع مهمانی‌ها متفاوت شده است. حالا در بیشتر مهمانی‌ها فینگر فود به عنوان یک غذای اصلی سرو می‌شود. تنوع لیست غذایی فینگر فود این اجازه را می‌دهد که در کمترین وقت چند مدل غذا را تهیه و روی میز قرار داد.
عصرانه پاییزی با کیک‌ و شیرینی‌هایی به طعم پاییز
خوردن یک عصرانه پاییزی در کنار افرادی که دوستشان داریم، چیزی جز آرامش مطلق نیست. اما چیزی که این حس را لذت بخش‌تر می‌کند، انتخاب یک عصرانه خوشمزه است. اگر بعد از تست کردن چیزهای مختلف، هنوز در مورد عصرانه پاییزی مورد علاقه خود به نتیجه نرسیده‌اید، محصولات پاییزی کیک خونه می‌تواند ایده آل شما باشد.