این تخت های سنتی را می شود با همان حال و هوای قدیمی شان در خانه استفاده کرد. کوسن ها می توانند رویه های از پارچه های با نقش و طرح ایرانی که اصالت را به دکوراسیون داخلی خانه می آورند داشته باشند، روکش نشیمن تخت هم می تواند پارچه ای قرمز رنگ باشد که حسابی به آن هیجان ببخشد. اگر شماهم قصد ایجاد یک محیط سنتی در منزل، باغ، حیاط یا کافه خود را دارید و می خواهید از محصولات باکیفیت بهره مند شوید، پیشنهاد می کنیم به فروشگاه nasrwood.com مراجعه کنید. 

ویژگی برتر تخت های سنتی نصر چیست؟

نوع تاج، جنس چوب، نحوه رنگ آمیزی و تنوع در طراحی شبکه تخت ها، از ویژگی ها برتر تخت های سنتی تولید شده در صنایع چوب نصر است. این تخت ها را می توانید در 5 اندازه استاندارد سفارش دهید. سایز 2 در 1.5 متر، سایز 2 در 1.20 متر، سایز 2 در 1 متر، سایز 2 در 80 سانتی متر و سایز 2 در 60 سانتی متر. هر کدام از این سایزها برای ظرفیت نشیمن های مختلف طراحی شده اند.

پرفروش ترین سایز تخت سنتی کدامست؟

سایز 2 در 1 متر پرفروش ترین اندازه برای یک تخت سنتی است، چراکه نه بسیار بزرگ است که در محیط های کوچک جای نگیرد و نه بسیار کوچک است که ظرفیت لازم را نداشته باشد. از طرفی زیبایی تخت سنتی در سایز 2 در 1 متر بیشتر به چشم می خورد. البته سایز اندازه ها نیز در کاربرد مخصوص خود زیبایی لازم را به محیط اضافه می کنند. مثلا سایز 2 در 1.5 متر برای فضای باغ و کافه بسیار بهتر از سایز 2 در 1 متر است.

شبکه های تخت سنتی چگونه ساخته می شود؟

این شبکه های زیبا با استفاده از تکنولوژی سی ان سی و با استفاده از چوب ام دی اف ساخته می شود. یعنی جنس چوب از چوب روس است اما جنس شبکه ها ام دی اف. شاید این سوال پیش بیاید که آیا این شبکه ها می شکند؟ باید بدانید که در حالت عادی حتی با ضربه این شبکه ها نخواهد شکست. اما در صورت فشار زیاد، امکان آسیب به هر شیئی وجود دارد.

چند مدل از زیباترین تخت های سنتی

1. تخت سنتی nasr01s

تخت سنتی نصر
 • سایز: 2 در 1 متر
 • رنگ: عسلی
 • جنس چوب: چوب روس
 • عمق نشیمن: 1 متر
 • نوع تاج: تاج ساده

2. تخت سنتی nasr17i

 تخت سنتی nasr17i
 • سایز: 2 در 1 متر
 • رنگ: قهوه ای روشن
 • جنس چوب: چوب روس
 • عمق نشیمن: 1 متر
 • نوع تاج: تاج مخصوص ایمان

3. تخت سنتی nasr01a

تخت سنتی سفید
 • سایز: 2 در 1.5 متر
 • رنگ: سفیت
 • جنس چوب: چوب روس
 • عمق نشیمن: 1.5 متر
 • نوع تاج: تاج عرب

آشنایی بهتر با تخت های سنتی نصر

اگر به دنبال ایجاد یک فضای سنتی دلنشین در باغ یا حیاط منزل خود هستید، یا اینکه قصد دارید یک کافه سنتی را راه اندازی کنید، خرید تخت سنتی چوبی بهترین گزینه ای است که بهتر است به آن فکر کنید. تخت های سنتی نصر در مدل های متنوع تولید شده اند. 5 اندازه استاندارد به همراه 4 رنگ دلنشین برای این تخت های سنتی در نظر گرفته شده است.

تخت سنتی 2 در 1.5 متر

تخت های 2 در 1.5 متر با هدف ایجاد فضای راحت تر و بزرگتر برای مشتریان تولید می شود. فضای نشیمن این تخت ها 1.5 متر عمق دارد. بنابراین از مناسب ترین تخت های برای کافه ها و باغ ها محسوب می شود. ظرفیت میانگین این تخت ها 6 نفر است.

تخت سنتی 2 در 1.20 متر

تخت های 2 در 1.20 متر نسبت به سایز مادر خود فضای کمتری را ارائه می دهند. این مدل ها تنها برای کاهش حجم تخت تولید شده اند و برای باغ ها و فضای باز مناسب هستند. ظرفیت میانگین این تخت ها 5 نفر است.

تخت سنتی 2 در 1 متر

این مدل تخت ها جزو پرفروش ترین تخت های سنتی نصر به شمار می آیند. چراکه سایز میانه ای دارند و در هر مدل طراحی دکوراسیون به خوبی جای می گیرند. ظرفیت میانگین این تخت ها 4 نفر است و برای فضای داخلی نیز بسیار مناسبند.

تخت سنتی 2 در 80 و 2 در 60 متر

این دو مدل تقریبا سایز مشابهی دارند. سایز 2 در 80 سه نفره تختی و سایز 2 در 60 سه نفره مبلی نامیده می شود. فضای داخلی خانه و همچنین فضای داخلی کافه ها با وجود این تخت ها بسیار زیباتر می شوند.

اگر برای نشیمن خانه تان به دنبال کاناپه ای تفاوت می گردید، بهترین پیشنهاد برای تان همین تخت های سنتی و قدیمی که ظاهری نو و مدرن دارند؛ است. این تخت ها آرام و ساکت گوشه از نشیمن خانه تان می نشینند ولی توجه و نظر دیگران را به خود جلب می کنند، برای این تخت ای سنتی می شود میزهای جلو مبلی متفاوت و مقرون به صرفه ای تهیه کرد تا زیبایی آن ها زیر سوال نرود، همچنین وجود یک صندلی راک در کنار این تخت ها هم می تواند تلفیقی زیبا از مدرنیته و سنت را به تصویر بکشد.