کارخانه کارتن سازی

مرحله کارتن سازی یک بخش حیاتی در صنایع متفاوتی از جمله کشاورزی است. در واقع، این بسته بندی ها هستند که چگونگی و کیفیت انتقال یک محصول را از یک مکان به مکانی دیگر مشخص میکنند.

کارتن ها، یکی از انواع بسته بندی ها هستند که علاوه بر جلب اعتماد و اطمینان مشتریان، به صورت گسترده و انبوه مورد استفاده قرار میگیرند. دلیل آن هم بی نقص بودن و انعطاف پذیری این کارتن ها در مقایسه با دیگر بسته بندی ها است.

یک شرکت کارتن سازی معتبر، بسته بندی را در اختیار شما قرار میدهد که تمام نیازهای شما را پاسخگو باشد. از جمله مواردی که باید به هنگام انتخاب برترین شرکت تولیدی کارتن در نظر گرفته شود، مربوط به هرگونه محدودیت موجود در ماشین آلات به کار رفته است که روند را آهسته میکند، باعث ایجاد ناپایداری در مقاومت جعبه میشود، گرافیک و زیبایی آنها را تحت الشعاع قرار میدهد یا فرآیندهای اجرا شده که زباله های بسیاری را به طبیعت میریزد، خواهد بود.

مزایای انتخاب یک شرکت کارتن سازی حرفه ای و مزایای استفاده از محصولات آن

صرفه جویی در هزینه ها

انتخاب برترین تولیدکننده کارتن همواره برای شما صرفه جویی در هزینه ها را دربرخواهد داشت. البته که همه ما به هنگام خرید بسته بندی ها به قیمت آنها توجه میکنیم، اما این را باید در نظر داشته باشیم که یک کارتن مرغوب، حمل و نقل بی دردسر محصول ما را به همراه خواهد داشت. منظور از حمل و نقل بی دردسر، آسیب نرسیدن به محتویات جعبه و جلوگیری از ضررهای مالی است؛ مثلا این امر در کارتن تخم مرغ بسیار اهمیت دارد تولیدکننده حرفه ای نیز تمام تلاش خود را در راستای ارائه بهترین کارتن انجام خواهد داد.

بسته بندی درخور و مناسب

یک شرکت خوب کارتن سازی، متناسب با محصول شما جعبه را در اختیارتان قرار خواهد داد. درواقع، آنها با درک ماهیت و میزان آسیب پذیری محصول شما و شرایط حمل و نقل آن، بسته بندی مناسب را برای شما طراحی و تولید خواهد کرد. مهمترین عاملی که در زمان انتخاب این بسته بندی ها باید مدنظر باشند، عبارتند از:

 • ماندگاری محصول شما در شرایط مختلف
 • تاثیر نور خوشید
 • وزن محصول و استقامت مورد نیاز کارتن
 • ابعاد بسته بندی به این منظور که آیا برای تعداد محصولی که در یک کارتن قرار خواهد گرفت، مناسب است یا خیر.
 • گرافیک مشتری پسند؛ کارتن با چه شمایلی در اختیار مصرف کننده قرار خواهد گرفت.

تولیدکنندگان کارتن ها در سرتاسر ایران مشغول به کارند. اگر در کرج زندگی میکنید و به دنبال یک شرکت خوب کارتن سازی در کرج هستید، این عوامل را همواره در نظر داشته باشید.

عامل بعدی که یک تولیدکننده کارتن کاردان جویا میشود، شرایط به خصوص محصول است. اینکه آیا برای نگهداری بهتر از محتویات، عملیات خاصی باید صورت پذیرد یا خیر. برای مثال، گاهی اوقات محصول موجود در جعبه حساس است و باید در کناره های محصول ابزاری قرار بگیرند تا از آسیب های احتمالی به محصول جلوگیری شود. این امر به هنگام طراحی کارتن باید ارزیابی گردد.

قیمت کم، همیشه به معنای هزینه کم نیست!

کارتن سازی در کرج

همانطور که بالاتر عنوان شد، یک کارخانه تولید کارتن، موظف است بسته بندی را به شما بدهد که با تمام خواسته های شما از نیازهای حمل و نقل محصول گرفته تا بخش بازاریابی و چاپ نام شرکت روی کارتن همسو باشد. به همین علت، آنها باید بتوانند کیفیت و استحکام بالای محصولات را برای همیشه تضمین کنند.

در بازار پر رقابت امروزی، کارتن سازی هایی به سود میرسند که کیفیت را فدای قیمت نمیکنند؛ یعنی بدون اینکه از کیفیت کارتن بکاهند، محصولات را با قیمتی مقرون به صرفه به فروش میرسانند. آنها بنا را روی سود کمتر، فروش بیشتر گذاشته اند تا یک معامله دو سر سود هم برای تولیدکننده و هم مصرف کننده منعقد شود.

انتخاب کارتن سازی مناسب، میزان تولید زباله را نیز کاهش میدهد

اگر فکر میکنید قیمت پایین یک کارتن بدین معنا است که شما بالاخره مناسب ترین و بهترین کارتن را پیدا کرده اید، باید بدانید که سخت در اشتباهید. قیمت های پایین، به معنای نامرغوب بودن بسته بندی است و همین امر میتواند دردسرهای بسیاری را برای شما به همراه داشته باشد. کارتن هایی چون کارتن میوه و تره بار یک مثال ساده در این مسئله است. اگر چنین کارتن هایی کیفیت موردنیاز را فراهم نیاورند، قطعا محصولات شما پیش از رسیدن به فروشگاه آسیب خواهند دید.

یک کارتن سازی معتبر، همانطور که در صنعت بسته بندی به رقابت میپردازد، تمام تمهیدات لازم را می اندیشد تا فارغ از تعداد کارتن سفارش داده شده، محصولی را به دست شما برساند که قابل اطمینان و محکم باشد. به همین علت هدررفت در این فرآیند به حداقل میرسد؛ زیرا کارتن تولیدشده دقیقا همان چیزی است که شما میخواهید و هزینه انجام شده ارزشش را دارد.

کیفیت بالای کارتن از فساد محصول جلوگیری میکند

برخی از تولیدکنندگان کارتن ها به منظور کاهش هزینه های خود، از مواد اولیه ضعیف و نامناسب استفاده میکنند. این امر از استحکام و میزان محافظت از محصول میکاهد که نتیجه آن خراب شدن و فساد محتویات در حین انتقال آنها از تولیدی به فروشگاه خواهد بود. این امر در بسته بندی خوراکی های حساس مانند کارتن تخم مرغ بسیار حائز اهمیت است؛ بنابراین در این شرایط نه تنها هزینه پرداختی برای بسته بندی هدررفته، بلکه در فروش نیز با شکست مواجه میشوید.

محصولات شما باید محافظت شوند

فاکتور دیگری که کارتن سازی های حرفه ای به آن توجه میکنند، امنیت محتویات درون بسته بندی است. منظور از امنیت، جلوگیری از آسیب رسیدن و فاسد شدن محتویات است؛ به خصوص اگر صحبت از محصولات آسیب پذیر به میان باشد.

طراحی کارتن ها، مواد اولیه به کار رفته و توانایی ساخت، نقش به سزایی در کمک به نگهداری هر چه کارآمدتر محتویات در حین انتقال محصولات از تولیدی به فروشگاه ها ایفا میکند.

مسئولیت یک شرکت تولیدی کارتن این است که پیش از ثبت سفارش، زمان کافی را برای توضیح جنبه های کاربردی و متفاوت یک کارتن مرغوب برای شما بگذارد و بتواند به تمام سوالاتتان پاسخ دهد.

به بازخوردها توجه کنید

پیش از عقد قرارداد و سفارش، تحقیقات کاملی انجام دهید. بازخورد مشتریان قبلی، حتی مدت زمان همکاری با آنها از جمله فاکتورهایی است که میتوانید مورد بررسی قرار دهید. اینکه آیا آنها از محصولات، کیفیت ارائه شده و قیمت رضایت داشته اند یا خیر.

البته که یک کارتن سازی معتمد پیش از تولید کارتن، آن را متناسب با نیازهای شما طراحی میکند. قبل از تولید نیز تمام موارد مهم را با شما در میان میگذارد؛ اما تجربه بالا و دانش گسترده کارشناسان تولیدی در این زمینه میتواند به مشتری کمک کند تا انتخاب بهتری داشته باشند؛ به عبارت دیگر، تجربه شرکت در روند طراحی و تولید نیز مفید واقع خواهد شد.

معرفی یک شرکت خوب کارتن سازی در کرج

کارتن میوه و تره باز

توجه به موارد بالا به شما کمک میکند تا بهترین و معتبرترین شرکت تولیدکننده کارتن را در هر جای کشور از جمله کرج پیدا کنید. با این حال پیشنهاد ما به شما، شرکت گلبرگ باکس است.

گلبرگ باکس با بیش از 10 سال فعالیت درخشان در زمینه تولید کارتن، به همراه یک تیم مجرب و خوش ذوق، افتخار خدمات رسانی به شما عزیزان را داشته است. چیزی که گلبرگ باکس را از بقیه شرکت های مشابه متمایز میسازد عبارتند از:

 • توجه به کوچکترین جزئیات در رابطه با خواسته های شما از یک کارتن
 • تمرکز روی روند طراحی و تولید
 • به کارگیری ماشین آلات رده بالا و مورد استفاده در سطح جهانی
 • بهره گیری از دانش، تجربه و مهارت یک تیم مجرب
 • پذیرا بودن هر گونه پیشنهاد و انتقاد از سمت مشتریان
 • توجه به کیفیت و ماندگاری کارتن

همانطور که میدانید کارتن ها تاثیر به سزایی در فرآیند بازاریابی محصولات شما دارند. خواه کارتن استفاده شده، کارتن میوه و تره بار باشد، خواه پوشاک، در هر صورت، اولین برخورد مشتری با محصول، بسته بندی است. کارتن سازی گلبرگ باکس با درنظر گرفتن این موضوع، سعی در تولید کارتن هایی با ظاهر منحصر به فرد، زیبا و شکیل دارد تا علاوه بر جلب توجه مصرف کننده نسبت به بسته بندی، میزان فروش نیز افزایش یابد.

هدف گلبرگ باکس تولید کارتن هایی مستحکم و سازگار با محیط زیست است. بدین معنی که مواد اولیه به کار رفته در بسته بندی ها، مرغوب بوده و متناسب با درخواست شما، محافظت لازم را از محتویات به عمل می آورند. با این حال، این مواد با محیط زیست سازگارند که با این کار، صدمه کمتری به کره زمین وارد خواهد شد.

کارتن های باکیفیت و در عین حال مقرون به صرفه، دیگر اولویت گلبرگ باکس است. استفاده از مواد اولیه مناسب به معنای قیمت های گزاف نیست؛ زیرا سود کمتر در کنار رضایت شما، مسئولیت ما است. به همین منظور، اگر به دنبال کارتن های محکم، زیبا و ارزان قیمت هستید، همین امروز با کارتن سازی گلبرگ باکس تماس بگیرید. مشاوران ما آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان هستند.