چندسالی است که ارزهای دیجیتال جای خود را در بازار اینترنتی ایران باز کرده اند و بسیار محبوب شدند، برای معامله این ارزها باید به صرافی های مخصوص ارزهای دیجیتالی در فضای اینترنت مراجعه کنید، اما باید توجه داشته باشید که صرافی مورد نظرتان ویژگی های متنوعی برای خرید و فروش أنواع ارز های دیجیتال داشته باشد.

از جمله این ویژگی ها معتبر بودن، دسترسی راحت و سریع، اطمینان و پشتیبانی از انواع ارزهای دیجیتال است، همچنین یکی دیگر از ویژگی های قابل توجه یک صرافی پشتیبانی از انواع شبکه های انتقال مثل TRC20 می باشد، زیرا خرید تتر در بستر این شبکه شامل کارمزد نخواهد شد، سایر شبکه های انتقال نیز ویژگی های خاص خود را دارند.

خوشبختانه، وب سایت تتر ایران تمام ویژگی هایی که یک صرافی ارز دیجیتال مناسب نیاز دارد را ارائه می دهد. تتر ایران برای ایرانی ها امکان خرید و فروش ارز دیجیتال را فراهم کرده، شما می توانید به روش بسیار ساده معاملات خود را انجام دهید.

ویژگی های استفاده از ارزهای دیجیتالی

ارزهای دیجیتال دارای تمامی خصوصیات ارز فیزیکی مثل دلار و غیره هستند و همان امکانات را برای معاملات فوری فراهم می کنند و می توانند به صورت یکپارچه، برای پرداخت های خارج از مرز، در صورت اتصال به دستگاه ها و شبکه های پشتیبانی شده مخصوص خود انجام دهند. به عنوان مثال، برای یک ایرانی امکان پرداخت با ارز دیجیتال به یک شخص دور مقیم استرالیا وجود دارد، اما به شرط اینکه هر دو به همان شبکه مورد نیاز برای معامله در ارز دیجیتال متصل باشند.

ارزهای دیجیتال مزایای بی شماری دارند، از آنجا که پرداخت با ارزهای دیجیتال مستقیماً بین طرفین معامله گر و بدون نیاز به هیچ واسطه ای انجام می شود، معاملات فوری و با هزینه کم صورت می گیرند. معاملات الکترونیکی مبتنی بر ارز دیجیتال نیز موجب ثبت سوابق لازم و شفافیت در معاملات می شود.

ارز رمزنگاری شده

ارز رمزنگاری شده شکل دیگری از ارز دیجیتال است که از رمزنگاری برای ایمن سازی و تأیید معاملات و مدیریت و کنترل ایجاد واحدهای جدید ارزی استفاده می کند. بیت کوین و اتریوم محبوب ترین ارزهای رمزپایه هستند. گفتنی است که وب سایت تتر ایران یک بستر ساده ، زیبا و امن برای خرید و فروش رمزنگاری شده شما است. شما می تواند در تتر ایران خرید بیت کوین، که یک ارز رمزنگاری شده است را انجام دهید.

ابزارهایی برای مبتدیان و فعالان ارز دیجیتال

خواه یک تاجر با تجربه باشید و یا تازه شروع به کار کنید، تتر ایران تمام ابزارهای لازم برای خرید ، فروش یا ذخیره رمزنگاری شما را دارد.

سرمایه گذاری در بیت کوین یا ارزهای رمزپایه دیگر, می تواند در ابتدا ترسناک باشد. غالباً اخباری درباره کلاهبرداری و از دست دادن پول افراد وجود دارد. اگرچه این درست است و بسیار کلاهبرداری اتفاق افتاده و همچنان ادامه دارد، اما سرمایه گذاری در ارز رمزپایه و تهیه آنها از صرافی های مورد اعتماد نه تنها دیگر مشکلات قدیمی را شامل نمی شود، بلکه اکثراً باعث بهره برداری نیز می شود. دسترسی به ارز دیجیتال هرگز مثل اکنون ساده نبوده زیرا در چند سال گذشته پیشرفت های زیادی صورت گرفته که باعث ایمنی بیشتر و سهولت در دسترسی آن شده. تتر ایران قیمت لحظه ای ارز های دیجیتال را به روز رسانی کرده و برای شما منتشر میکند، شما میتوانید قیمت به روز ارزهای دیجیتالی را در سایت روئیت کنید.

ساخته شده با صنعت پیشرفته وامنیت از روز اول

مهمترین نگرانی هنگام خرید و فروش بیت کوین یا سایر ارزهای رمزپایه ، ایمنی و امنیت است. این که شما قصد خرید و نگهداری طولانی مدت را دارید و می خواهید مرتباً تجارت کنید، در نتیجه به ناشناس ماندن یا حفظ حریم خصوصی علاقه مند هستید و میخواهید که به سادگی از آن استفاده کنید. شما میتوانید با آسودگی خاطر، بیت کوین، اتر و سایر ارزهای رمزنگاری شده خود را در سایت تتر ایران با کمترین کارمزد و بهترین قیمت انجام دهید.