شما می دانید خدمات قالیشویی ها غیر از شستن قالی و فرش چه چیزهای دیگری هست؟

شما می دانید که می توانید درخواست سفارش قالیشویی را به صورت آنلاین ثبت کنید؟

شما می دانید که قالیشویی هایی هستن که می توانید با ثبت درخواستتان به صورت آنلاین، تخفیف بگیرید؟

قالیشویی - قالیشویی تهران - قالیشویی نوین

خدمات قالیشویی های آنلاین

خدمات فرش قالیشویی

امروزه قالیشویی ها، خدمات متنوعی مربوط به فرش مثل ریشه زنی فرش، ترمیم و رفوی فرش، غبار گیری فرش، لکه‌برداری فرش، قلم‌زنی فرش، رنگ برداری فرش، شیرازه و چرم دوزی، دارکشی و پرداخت فرش را نیز در کنار خدمات شستشو و خشک کردن فرش ارائه می دهند.

خدمات خشکشویی قالیشویی

از طرف دیگر بهترین قالیشویی ها خدمات خشکشویی رو هم به خدماتشون اضافه کرده اند و می توانید شستن مبلمان، شستن پرده، خوشخواب، موکت و ... را با خیال راحت به این قالیشویی های معتبر بسپارید.

شستن فرش، پرده و خوشخواب یا شستشوی مبلمان در منزل کار سختی است و هیچ وقت هم نتیجه کار مطلوب نیست. فرش ها خوب شسته نمیشود یا لکه ها به خوبی پاک نمیشود . در مورد شستشوی مبلمان هم دقیقا همین اتفاق میفتد و ممکن است بعد از شستن مبلمان، باعث شویم که پارچه مبل خراب شود و یا از بین برود، در حالیکه هنوز لکه های روی مبل هم به خوبی پاک نشده است.

امروزه همه از خدمات قالیشویی ها مثل خدمات فرش و خشکشویی استفاده می کنند.

قالیشویی آنلاین

برای راحتی ما بهترین قالیشویی ها مخصوصا قالیشویی هایی که در تهران هستند، خدمات آنلاین قالیشویی را هم انجام می دهند. قالیشویی های معتبر سایت دارند و از طریق ثبت سفارش آنلاین قالیشویی، به مشتریان خود تخفیف می دهند.

با ثبت سفارش آنلاین قالیشویی، دیگر نیاز به برقراری ارتباط مستقیم نیست، شما در هر زمانی در هر کجا باشید فقط با دسترسی به اینترنت، گوشی موبایل و یا کامپیوتر می‌توانید سفارش خودتان را ثبت کنید. علاوه بر ثبت سفارش بر روی سایت می‌توانید به اطلاعات مختلف قالیشویی دسترسی داشته باشید، خدمات متنوع آنها را بشناسید و با کیفیت کار آنها آشنا شوید.

قالیشویی آنلاین - قالیشویی نوین

مراحل ثبت سفارش آنلاین قالیشویی

برای ثبت سفارش قالیشویی آنلاین فقط به ثبت اطلاعات اولیه‌ای چون نام، نام خانوادگی و شماره تلفن همراه احتیاج دارید. 

با ثبت سفارش بر روی سایت می‎‌توانید تاریخ جمع‌ آوری مورد نظر خودتان را انتخاب کنید در این صورت قالیشویی با شما هماهنگ می‌شود و بر اساس خواسته شما اقدام به جمع آوری فرش و یا قالی شما می‌کند. در واقع با ثبت سفارش آنلاین شما فقط اطلاعات اولیه را وارد می‌کنید و از این مرحله به بعد را اپراتور قالیشویی آنلاین بر عهده می‌گیرد و در صورت نیاز با شما تماس میگیرد تا هماهنگی‌های بعدی را با شما انجام دهد.

قالیشویی در تهران

هر روز بیشتر از روز قبل تهران به شهر آپارتمان‌ها تبدیل می‌شود. خانه‌ها حیاط ندارند و شستن فرش بر روی پشت بام دیگر یک انتخاب نیست. آلودگی و گرد و غبار هوا در تهران باعث آلودگی بیشتر فرش‌ها می‌شود. همین موضوع باعث مهم تر شدن قالیشویی در تهران می‌شود. دسترسی آسان به یک قالیشویی که در تهران شعبه های مختلفی داشته باشد و نزدیک محل زندگی شما باشد، بخش بزرگی از این مشکلات را حل می‌کند.

در پایتخت پیدا کردن بهترین قالیشویی در تهران کمی چالش بر انگیز به نظر می‌رسد. با توجه به پهناور بودن تهران یکی از بزرگترین مزایای قالیشویی در تهران باید خدمات رسانی به سراسر شهر باشد که با سرعت بالای زندگی شهری هماهنگ باشد و در کمترین زمان خدمات مرتبط  به قالیشویی را ارائه دهد.

بنابراین قالیشویی های معتبر در تهران، در شمال تهران، غرب تهران، شرق تهران، جنوب تهران دفتر قالیشویی دارند و بلافاصله بعد از سفارش قالیشویی شما، فرش های شما را تحویل میگیرند و به موقع به دست شما میرسانند یا اگر مثلا منزلتان در غرب تهران است و بخواهید مبل های خود را بشویید، چون دفتر قالیشویی در غرب تهران دارند، پرسنل قالیشویی در کمترین زمان در منزل شما هستند و خدمات خشکشویی را به شما ارائه می دهند. بنابراین در قالیشویی های تهران، نزدیکی به محل زندگی بسیار مهم است.

بهترین قالیشویی

یک قالیشویی برای تبدیل شدن به بهترین قالیشویی باید ویژگی‌های به خصوصی داشته باشد.

  • در زمان مقرر و بددن دردسر قالی و فرش را در آدرس دقیقی که شما اعلام کرده‌اید، جمع آوری کند.
  • فرش را به قالیشویی برده با دستگاه‌های مجهز و مدرن شستشو دهند.
  • از بهترین مواد شوینه استفاده کنند.
  • در تمامی مراحل رنگ و فرش شما مورد توجه قرار دهند.
  • پس از پایان مراحل شستشو فرش شما را به صورتی خشک کنند که رطوبت از آن به خوبی خارج شود.
  • در تمامی مراحل باید فرش شما را محافظت کنند و از آسیب به آن جلوگیری کنند
  • و در نهایت آن را در زمان مقرر درب منزل شما تحویل دهند. 

اما این خدمات برای تبدیل شدن به بهترین قالیشویی کافی نیست. 

علاوه بر خدمات مرتبط به فرش، بهترین قالیشویی باید خدماتی مرتبط به خشک شویی مبل و شستشوی پرده را انجام دهد. زمانی مثل خانه تکانی پیش از عید و یا نظافت کاری فصلی را در نظر بگیرید، فرش‌، قالی، موکت، مبل‌ها و پرده‌های خانه همگی نیاز به تمیزکاری و نظافت دارند. به جای ثبت چندین سفارش با چندین شرکت نظافت مختلف، لازم است فقط یک سفارش آنلاین در قالیشویی مدرن و موفق ثبت کنید و آنها همه این موارد را بر عهده بگیرند.

حتی بزرگترین قالیشویی‌ها بدون نیروی متخصص ناقص به نظر می‌رسند. بهترین قالیشویی از بهترین نیروی انسانی و ماهرترین افراد استفاده می‌کند. فرش‌ها اغلب گرانقیمت هستند و نیروی متخصص تضمینی برای محافظت از این ثروت مالی و هنری است. 

قالیشویی نوین

کارخانه قالیشویی نوین با ارائه خدمات متنوع به عنوان یکی از بهترین قالیشویی‌ها شناخته می‌شود. قالیشویی فرش و موکت، خشکشویی مبل و  خشکشویی خوشخواب تنها بخشی از خدمات گسترده قالیشویی نوین را تشکیل می‌دهد. علاوه بر این خدمات، قالیشویی نوین با استفاده از نیروی ماهر همیشه به مشتریان خود تضمین کیفیت خدمات داده است. 

بهترین قالیشویی- قالیشویی نوین

قالیشویی نوین در تهران، شعبه های قالیشویی در غرب تهران، شرق تهران، شمال تهران و جنوب تهران دارد و آماده خدمت گزاری به مشتریان خود با بهترین کیفیت قالیشویی است.

قالیشویی نوین علاوه بر شماره سراسری ۱۴۴۲ با شماره اختصاصی برای مناطق مختلف تهران و کرج به مشتریان خود خدمات ارائه می‌کند. 

اما قالیشویی نوین پا را از خدمات معمول فراتر گذاشته است و با راه‌اندازی وبسایتی به آدرس ghalishoienovin.com خدماتش را به صورت آنلاین به کاربران اینترنتی نیز ارائه می‌دهد. در این سایت علاوه بر ثبت سفارش آنلاین کاربران می‌توانند با خدمات مختلف قالیشویی نوین آشنا شوند و حتی در قسمت بلاگ به اطلاعات جانبی درباره نگهداری فرش دسترسی داشته باشند. 

قالیشویی نوین برای مشتریان خود تخفیف ویژه‌ای در نظر گرفته‌است. اگر با مراجعه به سایت قالیشویی نوین اقدام به ثبت سفارش آنلاین کنید، از ۲۰٪ تخفیف ویژه بهره‌مند می‌شوید. برای این کار فقط لازم است به صورت آنلاین فرم درخواست قالیشویی را پر کنید و باقی کار را به کارشناسان قالیشویی نوین بسپارید.