آیا شما نیز به دنبال معتبرترین و بهترین شرکت تبلیغاتی در زمینه طراحی بیلبورد هستید؟ آیا می دانید که در طراحی کردن بهترین و موثرترین بیلبورد بایستی به چه نکاتی توجه لازم را داشت؟ از شما دعوت می شود که مقاله و مطالب ما را تا آخر دنبال نمایید و مفید ترین اطلاعات را در زمینه طراحی کردن بیلبورد به دست آورید.

یکی از مهمترین و پرکاربردترین ابزارهای تبلیغاتی در دنیای مدرن امروزی را بیلبورد ها شکل داده اند. بیلبوردها به تابلوهایی گفته می شوند که برای درج آگهی در بسیاری از خیابان ها و جاده ها مورد استفاده قرار می گیرد. لازم است بدانید که این ابزارهای تبلیغاتی از اجزای بسیار متفاوتی اعم از فونداسیون، پایه، صفحه نمایشی بیلبورد، روشنایی، آگهی، رویه تابلو، کلیپس و سپری تشکیل شده است و می تواند موثرترین پیام یک برند یا محصول را برای شما به ارمغان آورد. امروزه هزاران بیلبورد را می توانید در بسیاری از جاده های درون و برون شهری مورد مشاهده قرار دهید که هر یک از آنها به شکل بسیار حرفه ای و نوینی طراحی و آماده شده اند. بسیاری از تحقیقات صورت گرفته در این زمینه اثبات کرده اند که بیلبورد ها نقش بسیار جالبی را در تبلیغ یک محصول یا خدمات داشته اند و در ذهن کوتاه مدت افراد به خوبی جای می گیرند. شرکت ما یکی از معتبرترین و موفق ترین شرکت های در زمینه طراحی انواع ابزارهای تبلیغاتی می باشد که با داشتن متخصصان بسیار با تجربه در این زمینه توانسته است بهترین و ایده آل ترین خدمات را برای شما عزیزان به ارمغان آورد که برای آشنایی با شرکت ما می توانید بر روی وب سایت besigraphic.ir کلیک کنید. از مهمترین و اصلی ترین فعالیت های موجود در این شرکت می توان به مواردی از جمله زیر اشاره کرد:

همانطور که ملاحظه کردید، طراحی بیلبورد نیز جزء خدمات عرضه شده از همین وب سایت می باشد که شما می توانید نمونه های بسیار بی نظیر و باشکوه این مدل از طراحی ها را با مراجعه به وب سایت اینترنتی ما مورد مشاهده قرار دهید. در ادامه مقاله نیز سعی بر آن داریم تا در مورد آیتم ها و پارامترهایی که بایستی در طراحی کردن بیلبورد به آنها توجه کرد، توضیحات بیشتری را به حضورتان ارائه دهیم. با ما همراه شوید.

طراحی بیلبورد

قوانین حاکم بر طراحی بیلبورد و طراحی لایتباکس

همانطور که در قسمت قبلی نیز اشاره شد، امروزه بسیاری از مدیران در کسب و کارهای مختلف به دنبال شرکت معروفی در زمینه طراحی بیلبورد و طراحی لایتباکس هستند که بتوانند یکی از بی نظیرترین این ابزارهای تبلیغاتی را تهیه و آن را مورد استفاده قرار دهند. لازم است بدانید که طراحی بیلبورد نیازمند پیروی کردن از یک سری مهمترین و اصلی ترین قوانین می باشد که هر طراحی بایستی به این قوانین آگاهی لازم را داشته باشد تا بتواند موثرترین این محصولات را طراحی نماید. از مهمترین و اصلی ترین قوانین مورد استفاده در طراحی بیلبورد می توان به مواردی از جمله زیر اشاره کرد:

  • در طراحی کردن بیلبورد نبایستی بیشتر از 6 کلمه به کار ببرید: مدت زمانی که افراد قرار است از بیلبورد شما بازدید لازم را داشته باشند، حدود 6 ثانیه است و شما بایستی در این زمان بسیار کوتاه، پیام برند خود را به بهترین شکل ممکن انتقال دهید. برای همین نیز توصیه می شود که از جملات بلند در طراحی کردن بیلبورد استفاده نکنید.
  • بیلبورد شما نبایستی حواس افراد را پرت کند: اصلی ترین مکان های قرارگیری بیلبوردها خیابان و جاده ها می باشد و افرادی زمانی می توانند این تابلوها را مورد مشاهده قرار دهند که در حال رانندگی هستند. طراحی استفاده شده در بیلبورد نباید به شکلی باشد که حواس رانندگان را پرت کرده و سبب بروز اتفاق های ناگواری باشد.
  • در طراحی کردن بیلبورد از شماره تلفن و آدرس صفحه های اجتماعی استفاده نکنید: لازم است بدانید که بیلبوردها جزء رسانه های تبلیغاتی ثانویه به شمار می آیند که ضرورتی برای درج آدرس و شماره تلفن در آنها نبوده و کمتر بازدیدکننده ای شماره یا آدرس درج شده را در بیلبورد را به خاطر می سپارد.
  • از طراحی بسیار پیچیده ای استفاده نکنید: جالب است بدانید که استفاده از طرح ها و عناصر بصری بسیار پیچیده هیچ گونه تاثیراتی را در جلب توجه بازدیدکنندگان نخواهد داشت. به همین دلیل به شکل هوشمندانه از بیلبورد خود استفاده کنید.
طراحی بیلبورد چیست؟

سایر قوانین مورد توجه در طراحی بیلبورد

از دیگر قوانین مورد توجه در طراحی بیلبورد می توان به آیتم هایی از جمله زیر اشاره کرد:

  • طراحی بیلبورد و تعداد آن را جدی بگیرید: بیلبوردها می توانند تاثیرات بسیار زیادی را در میزان فروش و معرفی کسب و کار شما داشته باشند به همین دلیل سعی کنید از بیشترین تعداد بیلبورد ها استفاده کنید.
  • لازم نیست چیزی بنویسید، فقط نشان دهید: بهترین بیلبوردها، بیلبورد هایی هستند که با تصویر سه بعدی و بی نظیر توانسته اند محصول و برند مورد نظر را معرفی کنند.
  • از تکرار بپرهیزید: به هیچ وجه از تکرار جملات یا تصاویر در بیلبوردهای خود استفاده نکنید.
  • بیلبوردهای خود را ساده نگه دارید: همانطور که اشاره هم کردیم، فرصتی که قرار است بیلبورد شما در معرض دید باشد، زمان بسیار کمی است به همین دلیل توصیه می شود که از طرح ساده و جذابی استفاده کنید تا در خاطر بازدید کنندگان باقی بماند.