خودروبانک با شعار دسترسی به بهترین انتخاب، همواره تلاش کرده تا هموطنان را در انتخاب بهتر یک خودرو و متناسب با نیاز و سرمایه خود راهنمایی کند. خودروبانک طی سال‌ها تلاش همیشه سعی کرده تا بدون وابستگی به گروه و یا حزب خاصی، تنها بوسیله علاقمندان به صنعت خودروی کشور اداره شده و نقدهای خود را کاملاً بی‌طرف و صرفاً براساس واقعیت های موجود انجام دهد.

خودروبانک این افتخار را دارد که در بین سایت‌های خودرویی کشور، به عنوان پیشرو در زمینه تست و بررسی خودروها و ماشین‌های بازار ایران به شمار رفته و در کمترین زمان ممکن شرایط لازم برای بررسی خودروهای جدید را فراهم کند تا با بررسی دقیق خودرو و انتقال تجربیات خود به مخاطبان، آنان را در انتخاب بهتر یک خودرو کمک کند.

از آنجایی که گروه خودروبانک تجربه رانندگی با تمامی خودروهای تولید داخل، مونتاژی و یا حتی وارداتی را دارد، از این رو گروه خودروبانک در بررسی خودروهای جدید بازار نگاهی به رقبای موجود هم انداخته و با مقایسه فاکتورهای مختلف فنی و رفاهی و تجهیزات بکار رفته در اتومبیل، به هموطنان کمک می‌کنند تا در رنج قیمت مد نظرشان بهترین انتخاب ممکن را داشته باشند. 

چرا بررسی های تخصصی خودروبانک؟

معمولا خرید اتومبیل از گران ترین هزینه های انجام شده در طول زندگی یک نفر به شمار می رود و لازم است که دقت کافی در انتخاب یک خودرو صورت گیرد. اگر این خرید متوجه بازار خودروهای وارداتی و یا مونتاژی باشد، انتخاب مشتریان بیشتر و متنوع تر خواهد شد، اما ممکن است تحت تاثیر تبلیغات بسیار زیاد و کاذب، خرید آنان به انتخاب یک اتومبیل نامناسب ختم شود که در ادامه مشکلات فراوانی در زمینه کیفیت، قابلیت های فنی و از همه مهم تر خدمات پس از فروش را به همراه خواهد داشت.

خودروبانک طی سال ها برندهای معتبر اروپایی و آسیایی همچون کیا، هیوندای، مرسدس بنز، بی ام و، تویوتا، لکسوس، رنو، پژو، سمند، جیلی، هوندا، مزدا، سانگ یانگ، لیفان، نیسان و بسیاری از برندهای دیگر فعال در بازار کشور را به صورت تخصصی مورد بررسی قرار داده و در برخی مواقع با کنار هم قرار دادن دو خودروی هم کلاس که دارای امکانات، مشخصات فنی و قیمت تقریبا مشابه هستند، مزیا و معایب آنان را برای مخاطبان توضیح داده تا سرمایه خود را برای انتخاب بهترین گزینه ممکن هزینه کنند. 

انتخابی راحت تر با بررسی های ویدیویی خودروبانک

این موضوع ثابت شده که بررسی های ویدیویی با پویایی بیشتر و بررسی های بهتر، می تواند به انتخاب بهتر مشتریان کمک کند. حال گروه خودروبانک نیز برای سهولت کاربران و درک بهتر تجربه رانندگی با خودروهای جدید بازار، بسیاری از بررسی های خود را به صورت ویدیویی ضبط کرده و ویژگی های مهم خودرو و مزیت های آن نسبت به رقبای همرده را بهتر و پویاتر مورد بررسی قرار داده است.

گروه خودروبانک این افتخار را دارد که اولین سایت خودرویی در کشور است که تست و بررسی خودروهای جدید را به صورت ویدیویی ضبط کرده و با بالاترین کیفیت و بررسی دقیق خودروهای جدید، تجربیات خود را در اختیار مخاطبان قرار داده است. 

با خودروبانک از اخبار ایران و جهان باخبر شوید

خودروبانک همیشه سعی براین داشته تا مهم ترین اخبار ایران و جهان را در حوزه خودرو پوشش دهد. در سایت خودروبانک بخش اصلی به اخبار مهم دنیای خودرو اختصاص داده شده و مهم ترین اخبار ایران، خودروهای جدید معرفی شده توسط خودروسازان جهانی، قیمت خودرو، قیمت انواع قطعات یدکی و بسیاری از رویدادهای مهم دیگر را تحت پوشش قرار می دهد.

بخش ویژه ای از سایت خودروبانک نیز به صورت اختصاصی بر روی مسابقات فرمول 1 تمرکز دارد و اگر به مسابقات اتومبیل رانی فرمول یک علاقه مند هستید، پس لازم شد تا حتما سری به خودروبانک بزنید و بخش ویژه موتوراسپرت سایت را پیگیری کنید. در این بخش جدیدترین اخبار، حواشی و تکنولوژی های مربوط به خودروها و مسابقات فرمول 1 مورد بررسی قرار می گیرد و شما می توانید از آخرین جزییات و رویدادهای مسابقات فرمول 1 مطلع شوید. 

با مشخصات فنی ماشین ها آشنا شوید و با خودروهای دیگر مقایسه کنید

در خودروبانک بخشی به عنوان مشخصات فنی خودروها در نظر گرفته شده که به راحتی می توان تمامی برندهای موجود در بازار ایران را مشاهده کرد. بعد از کلیک بر روی برند مورد نظر، تمامی محصولات برند مورد نظر در بازار کشور به شما نشان داده می شود و با کلیک بر روی هر مدل، تمامی مشخصات یک خودرو از امکانات و مشخصات فنی آن گرفته تا مصرف سوخت و شتاب و حداکثر سرعتی که قادر به ثبت آن است، به شما نشان داده خواهد شد.

وقت کافی برای خواندن تجربه های رانندگی سایت و یا دیدن ویدیوهای بررسی و مقایسه دو خودرو با یکدیگر را ندارید؟، به راحتی می توانید با مراجعه به بخش مقایسه خودرو، به ساده ترین شکل ممکن ماشین های مد نظر خود را با یکدیگر مقایسه کنید.

در این بخش پیشنهاداتی از قبل به شما داده شده تا بهتر بتوانید خودروهای هم کلاس، هم قیمت و رقیب در بازار کشور را بشناسید و با یکدیگر مقایسه کنید، اما انتخاب در این بخش برعهده مخاطب بوده و به راحتی می توانید خودروهای مد نظر خود را در هر بخشی با یکدیگر مقایسه کنید تا به گزینه مطلوب خود برسید. این بخش در افزایش معلومات خودرویی می تواند بسیار کمک کننده باشد. 

ثبت آگهی کاملا رایگان فروش خودرو در خودروبانک

در سایت خودروبانک با هزاران بازدید کننده در روز، می توانید به راحتی و بدون هزینه اضافی ماشین خود را برای فروش آگهی کنید. در بخش فروش خودرو که دقیقا زیر بخش اخبار خودرو روزانه قرار گرفته، بازدیدکنندگان زیادی به این بخش برخورد کرده و خودروی آگهی شده تان را به راحتی می بینند. اگر هم قصد خرید یک اتومبیل داشته باشید، می توانید ماشین جدیدتان را از میان آگهی های ثبت شده در سایت پیدا کنید. 

سریع ترین خودروی ایران را بشناسید!

حتما در برنامه تخت گاز یا گرندتور دیده اید که بعد از معرفی یک خودروی جدید، آن را به داخل پیست برده و زمان آن را برای طی کردن یک دور کامل محاسبه می کنند. بعد از محاسبه زمان، عملکرد خودرو در تابلویی قرار می گیرد که پیش از این خودروهای دیگری زمان خود را در این پیست ثبت کرده و در واقع این تابلو معیاری می شود تا سریع ترین خودروی برنامه را بهتر بشناسیم.

حال در خودروبانک https://www.khodrobank.com هم بخشی با عنوان سریع ترین خودرو ایجاد شده که در آن می توانیم با سریع ترین خودروی حال حاضر ایران آشنا شویم که تمامی تست های آن توسط خودروبانک صورت گرفته است، هرچند در این بخش تنها شتاب صفر تا صد خودروها ملاک برتری آنان خواهد بود و می تواند به تشخیص سریع ترین خودروهای موجود در بازار ایران به شما کمک کند.